The crew online Yarış ve Aksiyon oyunu

The crew , oyunu birleşik Devletler’in küçültülmüş bir rekreasyonu karşısında serbest dolaşım için ısrarlı bir açık dünya ortamında kurulmuş bir yarış oyunudurThe crew oyunu harita beş bölgeye ayrılmıştır:

  • Orta Batı,
  • Doğu Kıyısı,
  • Güney, Dağ Devletleri
  • ve Batı Kıyısı.

The crew oyunu her bölgenin kendine özgü coğrafi özellikleri vardır. Orta Batı’da Detroit ve Chicago, Doğu Kıyısında New York City, Güneyde Miami, Dağ Eyaletlerinde Las Vegas ve Los Angeles’te altı ana şehir (her bölgeden biri, Orta Batı’da iki) Batı yakasında. Oyunda ayrıca St. Louis, Washington, D.C., New Orleans, Dallas, Salt Lake City, Santa Fe, San Francisco ve Seattle gibi çeşitli diğer şehirler de yer almaktadır.

Otuzun üzerinde küçük şehir ve kasaba Nashville, Norfolk ve diğerleri gibi kırsal bölgeleri çevreliyor.Mmorgonline ‘de araba yarışı oyununda sahildeki sahillerden oyuna gitmek için gerçek zamanlı olarak yaklaşık 45 dakika sürer.

Benzer Mmorpg

Mmorg online oyunlar kategorisinde bu oyunda tek oyunculu kampanya, 20 saate kadar uzundur,  ve kahramanlar Alex Taylor (Troy Baker) ile suç gruplarına sızmayı gerektirir.The crew oyuncular ayrıca dünyanın dört bir yanındaki biberli yetenek zorlukları olarak adlandırılan mini oyunlara katılabilirler.

Bir oyuncu onları yönlendirdiğinde ve kapılarla dokuma ve bir yarış hattına olabildiğince yakın bir süre kalmak gibi zorlukları tamamladığında tetiklenir.Yarış ve aksiyon oyunu olarak  oyuncuların puanları otomatik olarak kaydedilir, böylece arkadaşlar Autolog’un Need for Speed ​​franchise oyunlarında nasıl çalıştığına benzer şekilde puanlarını deneyebilir ve puanlarını alabilir.

Görevler yalnız, arkadaşlarla veya çevrimiçi eşli eşleştirme ile oynanabilir.  The crew oyununda çok oyunculu mod, en fazla sekiz oyuncunun yarışlarda ve diğer gametiplerde yarışmasına izin verir.

Oyun içi yükleme ekranı veya duraklama yok. Ve oyuncular ayrıca iOS ve Android uygulamaları için bir tie-in uygulamasıyla da otomobil oluşturabilir,kullanabilirler.

The crew oyununun  yaratıcı yönetmeni Julian Gerighty, oyunu büyük ölçekli çok oyunculu unsurlarla bir rol yapma oyunu olarak adlandırdı. Çok oyunculu tek oyunculudan ayrı değil.

Ve aslında oyuncular birlikte veya hayalet kayıtlara karşı yarışmak için “ekip” oluşturabilirler. Aynı zamanda oyuncu tek başına oynayabilir olsa da, oyun oynamak için sürekli bir internet bağlantısı gerektirir.

Mmorgonline Oyunlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.