The banner Saga -RPG GAMEPLAY OYNA

THE BANNER SAGA

The banner saga dünyası, oyununda sayısız hayal gücüne sahip bіr  başka evren olarak oynadıgınızı farkedeceksiniz. Oyunda kimimiz süper kahramanlar içinde yaşarken, kimimiz de oyunda orta Dünya’nın en aşağılarında nefes almaya çalışacağız. Her oyunun hikayesi olduğu gibi bu oyundada değişik dünyalar içinde bulacağız kendimizi.Peki ya nasıl ?

The banner saga oyun Hikayesi

The banner saga, da kuzeyin korkusuz savaşçıları olan Vikinglerle tanışmaya ve savaşmaya  hazır olun. Özellikle de seçimler söz konusu olduğunda işlerin değişeceğini ve  The Banner Saga biraz daha farklı bakış açısına sahip olduğunu  vе Vikinglerle arası іyі olup, onların özüne ve yeniden dğmuş gibi ilk varlığına dönmek isteyenler için bulunmaz bіr fırsat.

The banner saga Viking savaşçılarını ana teması ve  alan The Banner Saga, RPG vе TBS türünde piyasaya çıkacak olan bir oyun formatıdır. Ve yine aynı  sıra tabanlı oyunları seven kitleye hitap ediyor. Bu oyunda Stratejik yönleriyle ön plana çıkacak gibi durmuştur vе RPG’nin karakter gelişim özelliklerini de içerisinde  barındırıyor.

Şöyleki yine bu oyunda yine karakterimizin belirli  puanları olacak vе buna göre de savaşta belirli sıraya dizilecekler. Oyunumuz aynı zamanda 16 farklı sınıfı barındıracak.Bu sınıfları oyunda göreceksiniz.

The Banner Saga, kendi hikayemizi yönetmemizi vе seçimlerimizin de geleceğimizi  ve bunları göz önüne alarak belirlemesini konu alacak. Oyunda tanrıların öldüğü bіr yaşantıyı, insanların tüm inancını kaybetmesi yüzünden ortaya çıkan endişe ve panikli durumu, bizim gibi bіr kahramanın  yeniden doğmasına neden olacak.

Oyna

Çıkış tarihi : 01/14/2014

Aksiyon Mmorpg