THE BANNER SAGA 2 -MMORPG ONLİNE

The banner saga 2

The banner saga 2  bu ödüllü macera oyunu Mmorpg online oyunlar Banner Saga 2’de devam ediyor! Bu oyunda destansı, hikaye tabanlı, rol yapma oyunu, zorlu bir dünyada duygusal olarak  yolculuğunu sürdürüyor. Cesur liderlik kararları, kaynakların akıllıca kullanılması ve yetenekli savaş taktikleri, Viking klanlarınızın hayatta kalmasını sağlamak için hayati önem taşımaktadır. Banner Saga 2’de indie oyun dünyasının fırtınasına neden olan şeyi yaşayın!

Mmorpg oyunlar Banner saga Viking Destanı

Epik Viking destanı devam ediyor – Mmorpg oyunlar arasında yer ediniyor , oyunun 2 boyutlu elle çizilmiş olması , dövüş dizileri ve animasyonlar özel efektlerle daha da zenginleştirildi, ve yine bir kez daha Grammy adayı besteci Austin Wintory’den gelen bir uyandırma skoru eşlik etti
Aynı zamanda hikayenizi sürdürmeye devam eden oyuncu tercihi – hikayeniz, ilk oyunda yapılan seçimlere ve bunun için yapmanız gereken zor seçimlere göre devam ediyor.
Yeni Karakterler ve Yeni Bir Yarış – yeni karakterler ve yeni bir yarış olan Horseborn ile etkileşime geçen destansı yolculuğunuza devam edin.
Geliştirilmiş, daha stratejik savaş tahtaları, sonuçlarla daha iyi bir strateji mücadelesi yarattı. Savaş sona erdikten sonra, uzun bir süre boyunca zihninizde ağır bir şekilde ağır olan karakterlerin sürekli olarak kaybedilmesi ve muharebenin arttırılması.
Yolculuk savaş kadar önemlidir – uçsuz bucaksız manzarayı gezerken kervanızı kurma ve yönetme rolünüz sadece kendi yaşamınızı değil tüm bir uygarlığın hayatta kalması için de kritik öneme sahiptir.

Banner saga 2 kuruluş tarihi : 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.