Hızlı erişim
Editör seçimi

Guild Wars Nightfall-OYNA

Guild Wars Nightfall  Hakkında

GUİLD WARS TASARIMCILARI

Jeff STRAİN, Patrick Wyatt, Mike O'Brien
Guild Wars Nightfall bir fantezi oyunu olup bununla beraber rol yapma oyunu ve şirketinin bir yan kuruluşu olan ArenaNet tarafından geliştirilen Guild Wars serisinin üçüncü bağımsız kampanyasıdır.

Guild Wars Nightfall mmorpg  türü bu devasa oyun dünya genelinde ödül kazananlar arasında,Sizde aşağıda oyna tuşuna tıklayarak Guild Wars evreninde  dünya çapında milyonlarca oyuncuya katılın. Bu oyunda kendi kahramanlar grubunu yarat ve  hemen onları Elona’ya karanlığı getirmek isteyen çılgın bir hükümdar ve dışlanmış bir tanrıya karşı liderlik et. Guild wars nightfall adından anlaşıldığı gibi gece düştüğünde savaşmalısın – ama kesinlikle ve asla  yalnız savaşmayacaksın.

Oyunda Elona’nın kaderini belirlerken, zengin şehirleri, vahşi sahili, antik anıtları ve zehirli çölleri keşfedin. Guild Warsları Nightfall, ArenaNet geliştiricisinin sayı itibari ile  üçüncü  sürümüdür ve oyunda  yeni bir sistemle birlikte mekanik ve daha yeni meslekler sunmaktadır.

Oyunda sizinle eşleşdirilebilen, özelleştirilebilir Kahraman ve karakterlerin konumundaki karanlık ordulara karşı cesurca savaş, savaşta belirtilen talimatlarınızı izleyin ve seçtiğiniz zırh, silah ve becerileri kullanın.
Yine daha sonra düşmanlarınızı yeni Derviş mesleğinin yanıp sönen tırpanları ile şekillendirin ya da Elona halkını tanrıyla dokunan Paragon‘un bağırışları ve tezahüratlarıyla güçlendirin.
Oyunda Parti Arama sistemini kullanarak aynı görevi paylaşacak oyuncuları hızlı bir şekilde bulun ve nihai partiyi inşa edin.
Düşmanlarınızı her zaman 350’dan fazla yeni yetenekle atmanın yeni yollarını keşfedin.
Burada biliniz ki  bir abonelik ücreti yok,
Bu oyunda sadece satın alma ve internete erişim gerektirir.Oyunda geçerli tüm internet ücretlerinden Oyuncu sorumludur.

GUİLD WARS TASARIMCILARI

Jeff STRAİN, Patrick Wyatt, Mike O'Brien
Oyunu satın alın ve aylık ücret olmadan çevrimiçi oynayın. 
OYNA OYUN ÇIKIŞ TARİHİ :26 Ekim 2006
İlk yorumu yapmaya hazırmısın,düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyacağız.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mmorgonline-Mmorpg Oyun Listesi,MMORG Oyunlar
Yeni Hesap Kaydet
Hoşgeldiniz
Şifreyi yenile