Atlas reactor Online Games

Atlas reactor Online Games

ATLAS REACTOR ONLİNE OYUN

Atlas reactor nedir? Atlas reactor nasıl bir oyun türüdür? Atlas reactor incelerken ilk önce özel oyun modları haricinde, Atlas Reactor’daki maçlar 4’e 4, oyuncuya karşı oyuncu, sıra tabanlı taktik savaşladığını bilmemizde yarar olacaktır. Oyuncular sonsuza kadar öldürebilir ve yeniden doğabilirler, ancak takımlar ilk 5’e kadar öldürerek ya da 20 dönüşten sonra (ya da aniden fazla mesai için daha fazla) en çok öldürme yaparak kazanırlar.

Dönüşler iki moda ayrılmıştır:

Karar Modu

Çözünürlük Modu.

Karar modunda, oyuncular taktikleri koordine etmek, eylemleri seçmek ve kilitlemek için 20 saniyeye sahiptir. Çözünürlük Modunda, bu eylem dört aşamada çözümlenir: Hazırlık aşaması, tuzakların ayarlanmasına, kalkanların yerleştirilmesine ve önbellek / debuff’ların dökümüne izin verir. herhangi bir hareket veya hasar yapılır; Çizgi aşaması, hasar verebilecek tüm engelleri ve ücretleri içerir; Blast aşaması, atış, patlatma ve diğer sabit saldırıları takip eder, ardından hareket halindeyken hedefleri hareket edemeyen knock-back saldırıları takip eder; Hareket aşaması, (veya ücretsiz) eylemler kullanmayanlara daha fazla hareket verilen tüm diğer eylemlerden sonra oyuncu hareketine izin verir.

Atlas reactor de her aşamada, tüm oyuncuların eylemleri ve işleri  aynı anda hesaplanır,tabi  ancak oyuncu için sırayla oluşturulur.Tabi oyunda bu nedenle, eylemleri bitmeden ölmekte olan bir karakter, tamamlanana kadar ayakta kalacaktır.Mmorgonline online oyunlarda Atlas reactor oyunu

Atlas Reactor, Trion Worlds tarafından geliştirilen, oyuncuya özel, takım taktikleri oyunu olan, ücretsiz, sıra tabanlı bir oyuncu. Atlas Reactor’da oyuncu, Freelancer rolünü Atlas’ın megakitesinde alır. Oyun Ekim 2016’da piyasaya sürüldü.

Atlas, güçlü Güvenler, kontrol ederler, melezler ve robotlarla dolu bir megakenttir. Freelancerlar, megakent ve gözlerine bir daha sahip olmak için bir enerji kaynağı olan Atlas Reak’ın kontrol edilmesi için gerekli kontrolleri yaptırıyorlar. Küresel Yapay Zeka Ajanı (GAIA) tarafından üç kez bu tür elektrik üretildi. İnsanlık yoksulluk, kuraklık, kıtlık veya hastalık olmak üzere altın çağdaydı.

Nihayetinde, ölümün kendisi fethedebildiler. Ancak, 150 yıllık refahtan sonra, GAIA gizemli bir arada ayrıldı. Bu, Tethys ile üretilmiş ve Hyperion ile biten ve ilgili gezegenlerden birinin yeniden çalıştırılıp atılmasıyla ilgili eksikliklerdir. Kaynaklar sınırlıyken her zaman olduğu gibi, savaş patlak verdi. Titan Savaşı, Atlas, Hyperion ve Oceanus’un 30 yılı aşkın süredir şoförlerin mücadeleye devam etmesini sağladılar, savaş makinelerini ve mültecileri gördük. Zaferler olarak, huzursuz bir ittifak oluşturdular ve aralarında Atlas kentini böldüler.

KARAKTER SINIFLARI

Ateş gücü

Blackburn, Warbotics özel operasyon ekibi olan Ares 1’in eski lideridir. AWOL’a gittikten sonra, mekanize bir süper asker olarak köleye geri döndü. Silahlar tüfek, el bombası ve hava desteği içerir.

Celeste (Helio Corps) kiralık bir hırsız. Orijinal güvenlerin üçüne de sızmış olduğunu iddia ediyor. Silahlar: Nanit yakalayıcılar, duman bombaları ve yakınlık tuzakları.

Elle (Omni) Omni Trust, Ajan L.’nin en yüksek rütbeli uygulayıcısı olduğunu iddia ediyor. İlk silahı özel bir plazma silahı ve uzaktan ateş eden bir drone tarafından destekleniyor.

Frontline

Asana, Omni’nin Nidus Projesi’nde başka bir katılımcıydı. Onun nanit infüzyonu, reaktörün kalbinde dövme edilmiş eski bir kılıç kullandığı için koruyucu kuvvet alanları oluşturmasına izin verir.

Brynn (Helio United) bir zamanlar ailesi tarafından yönetilen Hyperion çevresindeki topraklardan geliyor. Warbotics Trust’ın düşmesi nedeniyle bir serbest meslek olarak savaşa katıldığına inanılıyor. Silahlar: Mızrak, hançer ve kalkan.

Oyunda Sisteminde Destek

Aurora (Omni), Quark’ı çalıştıran Omni bilim insanının gizemli ortadan kaybolmasından kısa bir süre sonra reaktörden çıktı. Madde üzerindeki atomik kontrolü, aynı anda müttefikleri iyileştirmesine ve düşmanlarına zarar vermesine izin verir.

Finn (EvoS), gönüllülerin temini kuruduğunda, kendi deneylerine maruz kaldığında, reaktörle beslenen balık hibridizasyonunu araştıran bir bilim insanıdır. Onun yükü bir su topu ve elektrikli yılan balığı içerir.

Helio (Helio Corps) Omni’yi işe alan ve daha sonra reaktörle çalışan teknolojiyi daha da geliştirmek için yeni bir güven kurmakla görevlendirilen bir dahice mucit. Helio ekibine kalkanlar, kara delikler, bozulma duvarları ve sismik çekiç ile destek veriyor.

Oyna

Mmorpg Savaş