Hızlı erişim

Aeria Games Oyun Şirketi ve Oyunları

0

Aeria Games -Game Company

Aeria games ismi değişmiş olan oyun şirketleri arasında yer almaktadır.Ayrıca oyun şirketinin eskiden Aeria Games and Entertainment olarak bilinen Aeria Games, çevrimiçi bir oyun yayıncısıdır. Aeria games şirketinin  merkezi Berlin, Almanya’da bulunmaktadır.

Bir diğer konu ise ProSiebenSat.1 Media‘nın bir yan kuruluşu olan Aeria Games, çok oyunculu çevrimiçi oyunlar için bir İnternet oyun portal yardımı ile işletmektedir. Bu sayede oyuncuların sorunları halinde şirketin hızlı yardım ve bakım çalışmalarını sağlayan ve  kolay olmasını destekleyen yardımcı firma olması en güzelidir. Şirketin çoklu formatta, istemci oyunlarında, tarayıcı oyunlarında ve en önemliside  mobil oyunlarda ( kurumu daha zor) çevrimiçi oyunlara odaklanır. Aeria games  oyun şirketinde Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Avrupa için oyunlar yayınlamaktadır.

AERİA GAMES NEREDE KURULDU ?

Aeria Games, Santa Clara, Kaliforniya’da Aeria Games & Entertainment  olarak tamamlanmıştır ve Aeriagames berlinde kuruldu.Aradan geçen  iki yıl sonra, ilk uluslararası ofisini, ve daha sonra şirketin merkezi haline gelen Berlin, Almanya’da açtılar. Oyun şirketi 5 Ocak’ta şirket 2012’de ijji’yi satın aldı. Şirket  hakkında bilmemiz gerekn bir diğer konu da games şirketlerinin hemen hemen nadir yapacağı birşey ki  2012’nin sonunda Gamepot ile birleşti.

Şubat 2014 yıllarında Aeria Games Europe GmbH  dahil olmak üzere tüm  dünya genelindeki tüm PC oyunları işleri ProSiebenSat.1 Media’ya (yan kuruluşa) satıldı.Yine Aeria Games Gamigo ile birlikte birleşerek  ve Almanyada ki 260 çalışanın yüz tanesinin işine son verdi.

Oyun şirketleri genel amacı yaptığı  oyunlarının ücretsiz oynanması  ve bunun sonunda  gelir elde etmek için bir mikro ödeme sistemi kullanması ki bununda aasıl amacı   oyun içi ürün merkezleri ve reklamlar tarafından kazanç sağlanmasıdır.Buna örneklerden biriside Aeria games’tir.

AERİA GAMES ÇIKARMIŞ OLDUĞU OYUNLAR

Shaiya – WolfTeam – Grand Fantasia – Eden Eternal – S4 League – Aura Kingdom – Echo of Soul – Twin Saga – Ironsight –
İlk yorumu yapmaya hazırmısın,düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyacağız.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mmorgonline-Mmorpg Oyun Listesi,MMORG Oyunlar
Yeni Hesap Kaydet
Hoşgeldiniz
Şifreyi yenile