Aura Kingdom – Online oyun oyna

Aura Kingdom

Aura Kingdom  mmorg tarzı oyun Tayvan ve Hong Kong ve Japonya Dünyasın’da aura kingdom online adında yer almazken buralarda Fantasy Frontier Online  olarak  bilinen Aura Kingdom, Tayvanlı oyun geliştiricisi X-Legend tarafından yapılan auro kingdom efsaneler arasında ve çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur. Auro Japonya’da orijinal olarak Gensō Shin’iki olarak japonlara özgü bir isim verildi,bu konu hakkında ancak önemli bir güncellemeden sonra isim Gensō Shin’ik olarak yeni bir isim verilerek  değiştirilmiştir.Yine bir oyun yayını daha var ki bunlar Cross to Fate  X-Legend tarafından geliştirilen diğer önemli oyunlar Grand Fantasia ve Eden Eternal adındaki oyunlardır.

AURA KİNGDOM MMORG ONLİNE OYUNU AÇIKLAMASI 

Aura Kingdom, mmorg online oyunlar kategorisinde yer almaktadır,ayrıca aura online Aeria Games tarafından Ocak 2014’te yayınlanmış ve oyun oyuncular tarafından oldukça ilgi görmüştür. Otakon 2013’te 12 Ağustos 2013’te duyurusu yapılan ücretsiz bir oyundur. Otakon’daki katılımcılara MMO için beta anahtar verildi.

Aura genel oyun klasik amaçlardan olmakla birlikte oyun, köylüler tarafından, oyuncuyu köyün etrafındaki görevlerle ilgili yardım etmesini istemekle başlıyor.

Bu serverin tüm Oyuncuları, Karanlıktan Aura Krallığı’nın fantastik dünyası olan Azuria’yı  genel amacı kurtarmak göreviyle görevlendirildikleri oyundaki elçilerin rolünü üstlenirler.Aura kingdom da bir diğer güzel yanı oyunun sınıf seçeneklerinin fazla olmasıdır. Tam tamına bu oyunda oyuncular on beş sınıftan birini seçebilirler.

AURA KİNGDOM -OYUNDAKİ SINIFLAR

Guardian, Ravager, Duelist, Gunslinger, Grenadier, Bard, Wizard, Sorcerer, Brawler, Ranger, Ronin, Necromancer, Holy Sword, Shinobi veya Lancer.
 Aura ‘da tüm  oyuncular, seçimini yaptıktan daha sonra oyun ilerledikçe daha fazla kazanım alma fırsatı ile, savaşlarına başlamak için dört başlangıçlı evcil hayvan olan Eidolon’dan birini seçebilirler.

Aura Kingdom  Krallığı’nda, güzelliğin bir diğer tarafı ise oyuncular evcil hayvanlara eşlik edebilirler, büyürler ve onlarla birlikte evrilirler. Ve bu evcil hayvanlar ‘Eidolons’ olarak bilinir ve patronların öldürmesi gibi başarıları geçmiş oyuncuların anılarını saklar ve oyuncularla konuşur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.