Zombies Ate MyPizza

Zombies Ate My Pizza Çok eskiler öncesi felaket bir MMO aktivitesi atıcısıdır. Can alıcı zombilerin kalabalıkları ve onların kötü niyetli dışarıdan etkilenen muhalifleri, düşmanları patlatmak ve yolda malzeme almak için yolunuzu etkileyin.

Zombies Ate My Pizza Online

Zombilerin, pizzaları gezdiğini düşünen post-peygamberlik çağındaki felaket dünyasında, Zombies Ate My Pizza, oyuncuları doğrudan zombilerin kalabalıklarıyla savaşan ve dolaşan broilerle arkasındaki karanlık dış insanları harekete geçiren 2D aktivite atıcıdır.

Bu oyun ücretsiz mmorpg oyunlar arasında yerini aldı.

Oyuncular sivil orduya katılacaklar ve düşmanlar ve goliath yönetici yaratıkları yüklü boğulmuş örnekler yoluyla savaşacaklar. Eğlencelerin 2B olduğu gerçeğine rağmen, oyuncular, şu an geleneksel WASD kontrolleri ile hareket etmeye ihtiyaç duyuyorlar, çünkü fıstığı, kapasitelerini ve silahlarını, kaşar çılgın düşmanlarının haklarını ihlal ediyor olmasına rağmen işaret etmek için kullanıyorlar. Oyuncular görevlerini tamamlarken orduya geri dönecekler, burada yeni donanıma, yeteneklere ve yeni misyonlara erişebilecekler.

Oyun Çıkış tarihi:03/20/2014

Zombies Ate My Pizza

Şu an oyuncuların her saldırıda bir zarar vereceği bir Komando veya latent olarak daha yüksek bir temel atışa sahip olan Bombalayıcı olarak oynamalarına izin veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.