Warface Online -Oyunu Oynamak için ücretsiz Başla

Warface online oyunu ?  Silahlı oyunları çoğumuz severiz ,mmorg online ‘ de yer aln efsane oyunlar olması bir o kadar heyecanı artırır.

Bunların içerisinde Warface oyunu , Crytek Kiev tarafından geliştirilmiş  ve Crytek Seoul tarafından ortaklaşa üretilen ve Crytek UK tarafından Xbox 360 portu geliştiren, müthiş bir oyun olması ve ücretsiz oynanabilen bir online first-person shooter tarzı akıcı bir oyunudur.

Warface oyunu Crytek’in CryEngine 3 ile geliştirildi. Xbox 360 portu 1 Şubat 2015‘te sona ermiştir.

Şimdi biraz oyun içeriğinden bahsedelim .Oyunda her sınıf, genellikle iki kategoriye ayrılan kendine özgü silahlarıyla gelmektedir. Tüfekler  her zaman

  • Çok çeşitli saldırı tüfeği
  • VE hafif makineli tüfek

arasında seçim yaparlar, keskin nişancı tüfeği ve yarı otomatik nişancı ve keskin nişancı tüfeği arasında keskin nişancı tüfeği gibi  aynı seçim yüzleri,  ve Medics otomatik ve pompalı tüfek av tüfeği, mühendisler hafif makineli tüfek ve kişisel savunma silahları kullanır.

Şöyle bir anlatımla ,burada her sınıfın 2 özel ana dalı vardır ve tüm silahlar birbirleriyle ve karşı tarafla birbirlerine karşı rekabet ederler.Burada sadece bir kural olarak, bir sistemle PvP için daha uygundur, diğeri ise PvE’ye uygundur.

Hem bunun dışında, her sınıf ikincil bir ateşli silah (geniş bir forvet ve çekiçle ateşlenen tabancalar, revolverler) ve bir ateşli silah taşıyabilir .

Her askerin alet kemeri bir el bombasıyla birlikte her zaman verilir ( bir kez verilir) ve ayrıca ekstra duman / sersemletici bombalarla modifiye edilebilir / Çoğaltılabilir.Ki yine  Bazı türler anti-personel (yönsüz) mayın taşıyabilir.

Warface de oyuncular dört farklı sınıf arasından seçim yapabilirler bunlar aşağıda yer almaktadır,

  • Sniper,

  • Rifleman,

  • Engineer 

  • Medic.

Her tür oyun içeriği stilinde  kendi rolü vardır: Görevli olarak algılarsak sağlık görevlileri düşmüş takım arkadaşlarını canlandırır yeniden can verip tarafa sunarlar, Mühendisler (mühendisler) zırhı onarır ve onarır, Riflemen ekstra cephane sağlarken, keskin nişancıların uzun menzilli uzmanlarıdır.

Warface game bu güne kadar gelen oyunlar listesinde yerini tutmaktadır. Bazı yeteneklerin her biri, bir maçta galip gelmek için mastering gerektiren becerileri lazım görürler.

Oyunda tüm Silahlar, kapsamları, bipodları veya tutamaçları, flaş korumaları veya baskılayıcıları olan bir ateşli silahı takmak için kullanılabilecek özelleştirme yuvalarına her zaman (veya bağlantı yuvalarına) sahiptir.

Warface Oyuncular PvP maçlarında birbirleriyle kıyasıya  yarışırlar veya PvE’de (co-op ve Special Operations) AI düşmanlarına karşı çabaları birleştirirler. Warface de  yine Oyuncular bu maçları ve aldıkları görevleri tamamladıkça, sistemlerinde deneyim puanı (XP), Warface Doları (işareti =$) ve satıcı puanları (Sİmgesi =VP) kazanırlar; Kazanılan  bu miktar, tüm oyuncuların sayısına, ve oynanan görevlere (süre, kontrol noktaları vb.) bağlı olarak, oyuncular arasında kesimsel potansiyel güçlendirmeyi önlemek ve bunları  azaltmak için değişir.

Quickplay ve Benzer Maçlar

Warface de ($),  ve silahlar, zırh gibi  diğer eşyaları satın almak için kullanılabilir .Oyunda Deneyim Puanları, her oyuncunun oyundaki kişisel Sıfatını (seviyesini) artırmasına izin verirken, Satıcı Puanları Arsenal ağacında ilerlemek için kullanılır.


Oyunun yönetim TABLOSU

Warface Geliştirici Crytek Kiev 
Yayıncı (lar)
Crytek
Microsoft Stüdyoları (X360)
Üretici (Crytek  Mail.ru Wikidata’da bunu düzenleyin
Motor CryEngine 3
Warface Çıkış tarihi : 21 Ekim 2013

Warface Online -Oyunu Oynamak için ücretsiz Başla” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.