Star Trek Online

Star Trek Online

Star Trek Online

Star Trek Online Nedir,Nasılbir oyundur

Star Trek Online’da Star Trek evren gerçekten büyük bir bölümle ilk kez ortaya çıkıyor.Bu eşsiz gezegenin oyuncuları, kendi yıldız gemileri ve mürettebatını komuta ederken kaptan koltuğunu alıyorlar. Tuhaf yeni dünyaları keşfedin, yeni hayat ve yeni medeniyetler arayınız ve giderek genişleyen çevrimiçi dünyada hiç kimsenin gitmediği yolda cesurca gidin.

Yapımını Cryptic studios’un hedeflediği scifi bir alemde genel olarak iyi ve hoş bir mmo oyunudur.Star trek online hemen hemen her yaşa uygundur.Aksiyon ve macera ile kendini çevrelemiş  görevleri ve çok büyük ve eşsiz dünyada  star trek online zaferlerini gezegenin  uç bucak köşeelerinden köşelerine kadar dağılabiliyor ve kendilerini geliştiriyorlar.

Arc Games oyunun yapımcılıgını tasarımını geliştirdiği  bu oyunda oyuncular amaç birligine gezegen gemisinin Kaptanı bulunurak kendi hayat kaderini  çizdiler. Veya candan istedikleri gibi  (Klingon) cenk–beyi olarak zaferlerini  kuruyorlar. Birbirinden çok büyük eşsiz bu gezegenler bu gemiler ve süper  parçaları ile Star Trek Online herşeyiyle ücretsiz olarak oyuncular sunuluyor.

Temel özellikleri:

Temel Özellikler: Serbest oynama ile tasarlanmış, ücretsiz bir mmodeneyimi çıkarın.Oyunda level 1 ‘den  60 levvvel kadar ücretsiz bir oyundur.Zorunlu bir üyeligi , bir aboneliği yoktur.Kutu fiyatlarında zorunlu abonelik yoktur.İstedigin  zaman ,Star trek Online’in tadını çıkarın hedefsiz oynayın.Bu oyunun bir parçası olabilirsiniz .Star Trek Online’da ün yapmış star trek tasarımının simgesel gezi yerlerini ziyaret edebilirsiniz.Keşfe çıkılmamış yıldız sistemlerine gidip yeni yabancı şekillerle,türlerle temasa geçin.Bölümün Görevleri ile Star Trek Online’ı oynamak için uğraştığınız her an yeni bir Star Trek olayı gibi hissedeceksiniz.

Final Frontier’da Macera – Tuhaf yeni dünyaları keşfedin ve genişleyen genişleyen bir evrende yeni hayat ve yeni medeniyetler arayın. Yeni ırklarla temas kurun, kaynakları keşfedin ve Star Trek’in geleceğini etkileyecek gizemleri ortaya çıkarın. Sen Yüzbaşısın – Uzayın derinliklerine, egzotik gezegenlerin ve hatta yıldız gemilerinin içine seyahat edin! Destansı alan savaşlarına katılın ve bilinmeyen dünyalar boyunca takımlardan kurtulun, müttefiklerle etkileşim kurun ve düşmanlarla savaşın. Görev Görevlileri – Bir yıldız gemisinin açıklanmayan kahramanlarını aktif olarak yönetin ve görev atayın. Efsaneye mürettebat yardımcı olmak için diğer kaptanlar ile memur toplamak ve ticaret. Özel ödüller, övgüler kazanın ve hatta rütbeli ilerleyin!

Toplam Özelleştirme

Cryptic’in Toplam Özelleştirme teknolojisini kullanarak, renklerden inşaata kadar her gemi özelleştirilebilir. Dahası, Star Trek Online’da herkes, benzersiz bir yabancı tür oluşturabilir. Star Trek oyunun evrenin izini bırak! Kendi Garip Yeni Dünyalarınızı Dövme – Dökümhaneyle, oyuncular arkadaşlarınızla ve Star Trek Online topluluğunun tümüyle paylaşmak için yeni misyonlar ve hikayeler oluşturabilir ve inşa edebilirsiniz. Uzaya ya da yerde misyon oluşturmak için özel araç takımını kullanın. Özel görevler hazırla veya gerçek anlamda bir dizi seriyi tasarlayarak yaratıcılığınızı bir üst seviyeye taşıyın!

StarTrekOnline 2

StarTrekOnline 2 nedir,Star terek online bu oyunun çıkmış 2nci versiyonudur. Sen Yüzbaşısın – Uzayın derinliklerine, egzotik gezegenlerin ve hatta yıldız gemilerinin içine seyahat edin! Destansı alan savaşlarına katılın ve bilinmeyen dünyalar boyunca takımlardan kurtulun, müttefiklerle etkileşim kurun ve düşmanlarla savaşın. Görev Görevlileri – Bir yıldız gemisinin açıklanmayan kahramanlarını aktif olarak yönetin ve görev atayın. Efsaneye mürettebat yardımcı olmak için diğer kaptanlar ile memur toplamak ve ticaret. Özel ödüller, övgüler kazanın ve hatta rütbeli ilerleyin! Toplam Özelleştirme – Cryptic’in Toplam Özelleştirme teknolojisini kullanarak, renklerden inşaata kadar her gemi özelleştirilebilir. Dahası, Star Trek Online’da herkes, benzersiz bir yabancı tür oluşturabilir. Star Trek evrenin izini bırak! Kendi Garip Yeni Dünyalarınızı Dövme – Dökümhaneyle, oyuncular arkadaşlarınızla ve Star Trek Online topluluğunun tümüyle paylaşmak için yeni misyonlar ve hikayeler oluşturabilir ve inşa edebilirsiniz. Uzaya ya da yerde misyon oluşturmak için özel araç takımını kullanın.

Özel görevler

hazırla veya gerçek anlamda bir dizi seriyi tasarlayarak yaratıcılığınızı bir üst seviyeye taşıyın!

Star trek online oyun linkine gidelim gerek indirmek istiyorsunuz,gerek sitesine gitmek istiyorsunuz hemen

Şimdi uzay tasarımlı mmo oyunlar içinde oynanabilecek engüzel oyunlardan birisidir star trek online. Hem bu şekilde bir Star Trek hayranıyım diyorsanız., Gerçek bir bölüm serilerini özlediyseniz başından kalkmanız imkansız. Her yıl eklenen yeni özelliklerle galaksinin bir ucundan başka ucuna gidip farklı uzay ve yer görevleriyle karşılaşıyorsunuz.

Aksiyon Bilim kurgu Mmofps