Space time Studio -Oyun Şirketi

Spacetime Studios

Spacetime Studios (STS), şirketi Austin, Texas merkezli bir oyun yapım,bakım ve geliştirme stüdyosudur.Spacetime Studios  2005 yılında deneyimli bir PC MMO  oyun geliştiricileri grubu olarak geliştirilmek ve planlı bir şekilde bu takım tarafından kuruldu .Takımın üyeleri ise aşağıda listelenmiştir.

  • Gary Gattis,

  • Cinco Barnes,

  • Anthony L. Sommers

  • Jake Rodgers.

  • Wing Commander

  • Star Wars Galaksileri

gibi oyunlar geliştiren deneyimle başlangıç, PC pazarı için Sci-Fi MMO’lar yaratmak amacıyla oluşturulmuş olup piyasaya sunulmuştur.

Spacetime Studios  oyun şirketi genelde  çok çeşitli radyo iletim teknolojilerinde (edge, 3g, 4g) bir çapraz platform  (iOS, Android, Windows, OS X, Linux, PC  oynatmasına bunlar üzerinde vakit seyrine olanak sağlar.Ve ayrıca  çok çeşitli cihaz özellikleri ve tipleri arasında, istemci ve sunucu arasında etkili performans veri iletişimi sağlayan, ve güncellemeleri sağlayan özellikleri mevcuttur.İnsanlar içeriğin ne kadar test ettiğimizi soruyorlar, bazen de o kadar fazla değil. Ancak kararlı olacağını biliyoruz, kırılmayacak sunucular yapımı tamamlanmıştır.

Tekrar spacetime hakkında özet geçersek şirket 2005 yılında, Spacetime Studios, Wing Commander, Star Wars Galaksiler ve Ultima Online   gibi geliştiriciler tarafından planlandı .Ve ayrıca 2006 yılının Mart ayında, NCSoft için Blackstar adında bir PC bilim kurgu MMO için orijinal bir IP geliştirmeye başlamak için başarıyla sözleşme imzaladılar. Bu, başarılı oyun geliştiricisinin NCSoft‘taki elemanı ile uzun süredir devam eden çalışma ortaklığı ve bilim, kurgu oyunlarındaki önceki çalışmalarına adopte  olmasıyla kısmen kolaylaştırılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.