Rose online

ROSE Online veya Rush On Yedi Bölüm Online (Korece: 로즈 çevrimiçi), halihazırda Koreli organizasyon Gravity Corporation tarafından dağıtılan ve yedekleme yazılımı Triggersoft tarafından üretilen Çok Oyunculu Bir Çevrimiçi Rol Oynama Oyunu (MMORPG). Eğlence başlangıçta oynamak için ödeniyordu, ancak Triggersoft 2007’de oyalanmayı bıraktı ve ROSE Online’ın ayrıcalıkları, eğlenceye ait izin verilen oyun varyantlarını yaratan ve dağıtan birkaç farklı organizasyona satıldı. Yerçekimi Etkileşimi, 3 Kuzey Amerika ve 40 Avrupa ülkesi için naROSE olarak bilinen eğlencenin bir uyarlamasını yaratır ve dağıtır.

Oynanışı Rose online

ROSE Online, anime tarafından motive edilen temaları vurgulayan ve pazardaki çok sayıda farklı başlığın aksine olağanüstü derecede sevimli bir eğlence koşulunu vurgulayan, serbest dolaşan sıradan seviyede MMORPG. Oyuncular yaratıklarla savaşıyor, karakter seviyelerini yakıyor, yeni yetenekler kazanıyor ve Gelecekteki dövüşler için kendini ayarlamaları için araç keşfi yapın. Oyuncular çeşitli gezegene giderek yeni durumları araştırıp ek olarak farklı oyuncularla savaşır ve farklı fraksiyonlara karşı savaş ilan eder. Dönüşüm, oyuncular tarafından özel olarak kontrol edilen kendi özel eğlence ekonomisini içerir. Serbest piyasa faaliyeti her gün değişebilir, bu nedenle açık kapıyı kapmak için oyuncu kalır.

Bilgi edinme stratejisiyle düzleştirmeye rağmen, bir canlının parçalanmasından sonra bir seviyeye doğru sürüklenmeye yönlendirirken, bir karakter de Görevlerin kullanımı ile dengeleme geçmişine yardımcı olabilir. Görevler, bir NPC’ye hitap ettikten sonra başlatılır. Birkaç yolculuklara bir dönem sınırlaması verilir, böylece karakter ödüllendirmeye kalifiye olma misyonunu tamamlamalıdır. Bir ödül, maddi şeylerden oluşabilir ve normalde bir ilişki noktası telafi ve nakit ödülüyle gelir (eğlencedeki para Zulie olarak adlandırılır). Yolculuklardaki ödüller, bir karakterin temyiz ölçütü tarafından etkilenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.