Reigns | Game

Reigns online Mmorpg tabanlı olmamakla birlikte tahmin edilemeyecek bir Krallık: Kuralınızın her biri cahiliye, genel nüfus, silahlı kuvvetler ve hazine arasındaki uyum için ilerleme kaydederken kaprisli krallığınızdan başka bir zorunluluk getiriyor – görünüşte düzensiz – istiyor. Makul seçimler ve temkinli düzenlemeler uzun bir kural getirir, ancak beklenmedik ilhamlar, şaşırtıcı durumlar ve kötü talihler bile hükümdarda en çok kazıma yapabilir.

Reigns Online

Android oyunlar ,ios oyunlar ,linux oyunlar,mac os , microsoft windows oyunlar kategorisinde yer alan oyundur.

Hat Genişleme: Kuralınızı bu mümkün olabildiği ölçüde genişletin, moda işbirlikleri yapın, düşman olun ve yönetiminiz çağlar boyunca yürürken kovaya daha iyi yaklaşımlar bulmaya çalışın. Birkaç kez, cadıları, mantıksal aydınlatmayı, sinsice yasama konularını ve belki Şeytanın kendisi dahil bir ilgi ile yüzlerce yılda geçeceğiz.

Belirgin Zorluklar: Mirasınızı bağlamak ve krallık içinde yeni kartlar ve madde açmak için önce sizden önce belirlediğiniz belirli hedeflere ulaşın.

Çeşitli Sunum: Disasterpeace’den yükselen bir skor, zengin oyun oynamaya iltifat eder ve akrabanız üzerinden yönetirken parlak bir iş için çarpıcı bir işçilik taşır.

Bugünkü çağın fedakar (veya kibirli) ortaçağ cetveli olarak kraliyet konumunda oturun ve imparatorluk parmaklarınızı ya iradenizi krallığa zorlamak için sola ya da ideal bir yere sürükleyin.

Klanlığınızın ikna edici grupları arasında uyum sağlamaya çalışırken, görünüşte sonsuza dek süren isteksiz danışmanlık taleplerinizden, danışmanlarınızdan, işçilerinizden, ortaklarınızdan ve düşmanlarınızdan kurtulun. Ancak, dikkatli olun;

Yaptığınız her seçim, kuralı ve ailenin hattını tehlike altına sokabilecek kadar uzak olmayan acı sonuçlar ve önerilere sahip olabilir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.