Perpetuum

Perpetuum bir bilim kurgu MMORPG oyunudur .Konumu, robotların sahip olduğu uzak bir gezegendir.

MMORPG kısaltılmış bir formdur. Bu, Massively Multiplayer Çevrimiçi Rol Oynama Oyununu ima eder. Yön değiştirmelerde, çok sayıda oyuncu olduğu düşünülmüş olan herşey etkinliğe dahil olabilir. Perpetuum’un en önemli bileşenlerinden biri, farklı MMORPG’lerin çeşitli paralel sunucuları çalıştırmasına karşın, yalnızca tek bir inatçı, tek evrene sahip olduğumuz.

Artık, alışılmadık bir tutarsızlık, insanlara evrenin giriş yollarını açıyor. Bu yeni yenilik ile canlılık, veri ve nükleer boyuttaki ürünler uzaydaki herhangi bir yere taşınabilir.

Tüm yeni açıklamalardan en ilginç olan şey, insanlığın kesintisiz ilerlemesinin temelini oluşturan, canlılıkta bir başka güzel kaynak bulduğu yeryüzü benzeri bir gezegendir. Bununla birlikte, bu gezegene, üretilmiş, robot benzeri bir canlı var. İnovasyon ve varlıkları, insanlığın yeni zaferi hedefidir.

Oyuncular girişimin farklı bölgelerinde yer alabilirler. Yeni alanlar için kanayan kenarlar üzerinde savaşabilir, resmen yerleşmiş çerçeve kurabilir, ürün veya fayda alışverişi yapabilir veya hatta kendi özel hedeflerini belirleyebilir ve kendi belirli şirketlerini kurabilirler.

Çıkış yılı:25 Kasım 2010

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.