MY LANDS BROWSER -TARAYICI OYUNU

My Lands oyunu incelediğimizde mmorpg oyunlar kategorisin altında tarayıcı ile oynanan ve son zamanlarda popüler olarak ön planda oynanan oyunlar arasında, çok başarılı bir şekilde oynanmaya hızlı bir şekilde devam eden bir oyundur. My lands Oyununda tam anlamıyla strateji ve savaş her ikisi de  bir arada oynanmaktadır.

My lands ta aynı zamanda fantezi oyunlarına bağımlıyız diyenleri ve  sevenlerinde ihtiyacını karşılamaktadır.

Bir çok defa bu oyunu tarayıcıdan oynamak için hiçbir zahmet altına girmenize gerek olmayacaktır, ki burada yapılan araştırmalara göre daha önceki yıllar da en iyi online  oyun olarak tarayıcı oyunu olarak seçilmiş ön planlarda kalmayı başarmıştır.

Unutmamak gerekir ki bu oyuna giriş yaparken daha  öncelikle oynayacağınız etki alanını seçmelisiniz.

MYLANDS MMORPG OYUNU SİTESİ VE HAKKINDA VİDEO

My lands video ve site linki aşağıda verilmiştir.My lands Mmorpg oyununda neden bu etki alanı server olarak isimlendirilir. Bu oyunda toplam server sayısı iki tane olarak bbelirlenmiştir

. Aynı zamanda bu iki serverda yaklaşık olarak toplamda 15 bin üzeri oyuncuya sahiptir. Ve serverların isimlerine baktığımız zaman, titan ve medeniyet olarak görüyoruz.

My landsta tüm  eski oyuncular oyunda en çok Titan bölgesinde yer almaktadır. Yine ırk dağılımına göz atarsak, oyunda toplamda dört ırk bulunmaktadır.

Şöyle anlatacak olursak mmorpg oyunda bu ırklar her karakterin özelliğine sahip  bir şekilde bulunur.Ve yine ayrıca her bir ırk diğer bir ırktan daha farklı özelliğe sahiptir.

Her ırkın oynama sistemi farklı olarak belirleniyor yani bir ırkta odun kesme güçlü bulunurken, diğer bir ırkta bu özellik zayıf olabilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.