Mu online -Mmorpg Gözdesi

Mu online gameplay

Mu online oyunu biraz tanıyalım ve her ne kadar skill efektlerindeki kaliteyle büyük beğeni toplasada oyunda grafiklerde yer alan bir  pürüz ve hatalar lag gibi sorunlar yaratarak uzun süre oynandığında oyuncuyu rahatsız edebiliyor. Aynı zamanda Oyundaki en yüksek seviye 400, bu seviyeye ulaştığınızda seviyeniz sabit kalsa da yeteneklerinizi geliştirmeye devam edebiliyorsunuz.

MuOnline, 2001 yılında WEBZEN tarafından geliştirilen MMORPG’dir. Oyun, oyun istemcisi ile oynanır ve çoğunlukla çok sayıda bölgesel protokoller, İngilizce, Korece, Tayvan, Japonya vb. Olduğu gibi, her sunucunun kendine özgü istemci dosyaları vardır. ASIA’nın dışındaki Resmi Webzen sunucusu, İngilizce protokolü ve çoğu mu online özel sunucular bunun üzerine inşa edilmiştir, ancak genellikle her özel sunucu mevsimlerden dolayı özel oyun istemcisi üzerine inşa edilmiştir, en son sezon 13, sunucu yöneticilerinin yaptığı gümrük ve anti-hack gibi korumalar. Eski 97v’den en yeni sezon 13 versiyonuna kadar birçok oyun versiyonu var.

Mu online Oynamada Stratejisi

Seçtiğiniz mu online özel sunucusuna kaydolduktan sonra, oyun yükleyicisini indirmeniz gerekir, bu kurulum / ayıklama ve oyun çalıştırıldıktan sonra, genellikle başlatıcıdan veya main.exe’den istediğiniz sunucuyu seçin ve giriş yapın. Sonraki karakter bölümüdür. 3 erkek ve 3 kadın sınıfı, Karanlık Sihirbaz, Kara Şövalye, Sihirli Gladyatör, Karanlık Lord, Elf, Summoner ve en yeni karakter Grow Lancer karakterini. Diğer mmorpg oyunlarında olduğu gibi görünüm veya karakter cinsiyetleri seçemezsiniz.

Mmorpg online oyunlardan Mu online takma isminizi seçtikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. Çoğu karakter dışında Lorencia, Noria’da Elf ve elbeland’da çağırılan haritada doğar. Şimdi mutantı fethetmeye başlarsın, canavar öldürme ile. Tüm oyun fikri klasik tıklama ve eğik çizgi stratejileri ile canavarları öldürmektir. Çoğu sunucu sıfırlama sistemine sahiptir, yani her bir 400lvl’den sonra karakter seviyesini sıfırlayabilir ve tekrar tesviye etmeye başlayabilirsiniz. Böylece daha fazla stat puanı alabilirsiniz.

Mu online de oldukça yüksek sayıda oyuncu kitlesi bulunan Mu Online’da saldırı başarı ve taarruz olmak üzere 2 farklı derecelendirme bulunuyor. Ve yine saldırı başarı oranı canavarlara karşı (PvM), taarruz oranı ise diğer oyunculara karşı  yine (PvP) olan istatistikleri kapsamaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.