Master x master -MXM Game

Master x master mmorpg  oyunu tecrübeli ve fan bir oyun firması olan  NCSoft tarafından Avrupa’da yayımlanan Master X Master (yani MXM), grafik olarak gelişmiş özelliklere sahip yeni nesil bir MOBA tarzında oyunudur.

Master x master benzerlerinden farklı olarak yani mouse gibi özellıklerden harıc W A S D tuşlarıyla karakterinizi yönlendirebildiğiniz bu oyunda ve  bu sayede daha akıcı.efektif ve seri maçlar yapabiliyorsunuz.

Not : Oyun 01,2018 tarihinde durdurulmuştur

MASTER X MASTER

Mmorpg online oyunlar Master oyununda  PvP’nin yanı sıra co-op  yine destekli PvE karşılaşmalar da düzenleyebildiğiniz MXM‘de, hem takım ruhu olarak hem de bireysel savaşlarda yer almanız oldukça  mümkün oluyor. Bu oyun Master X Master‘da ki  tuhaf ve en ilginç özelliklerden birisi ise mini oyun seçeneği olmasıdır.

Yani bunun hakkında henüz detaylı bilgi paylaşılmasa bile oyunun görsel olarak bakıldıgı zaman  videolardan anlaşıldığı kadarıyla 2D bir ortamda kısa co-op görevler gibi  bu tarzdan oluştuğunu söyleyebiliriz.

MMORPG ONLİNE MASTER X MASTER

Mmorpg Oyuna yine pvP modunda klasik toplam 3 koridorlu haritalarda yapılan tam tamına 5’e 5 maçlara ek olarak farklı kurguda 3’e 3 olarak oynanan maç seçeneği de sunuluyor.

Ve yine  Şu an için oyun sırasında eşya alma özelliği yer almayan MXM‘de seviye atladıkça sadece yeteneklerinizi arttırabiliyorsunuz. Master oyununda Savaşçılara “Master” isminin verildiği gibi  oyunda NCSoft tarafından yayınlanmaya devam eden bazı oyunlara ait karakterleri görmek de  oldukça mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.