H1Z1: King of the Kill MMO OYUNU -GAME H1Z1

H1Z1 game , Microsoft Windows için Daybreak Game Company tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmış ücretsiz bir savaş royale oyunudur.

King of the Kill

H1z1 oyunun yapısı ve gelişimi, orijinal H1Z1’in Şubat 2016’da iki ayrı projeye dönüşmesinden sonra start olmuştur,Oyun  Kısa bir süre sonra oyun ücretsiz oynanmaya başladı. H1z1 PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülmesi planlanmıştır.

Bu Oyun çıkış tarihi  15 Ocak 2015’te Steam’de beta kapsamında yayın hayatına girdi.

O zamanlar oyun ilk açıldığı için çok teknik sorunlar yaşamıştır.Serverde bulunan tüm oyuncular, hesaplarına giriş yapamayacaklarını veya herhangi bir sunucuya giremediklerini bildirdi. Oyunda tamamen sesli sohbet  eksikliği de bildirilmiştir.

Tüm sunucular çevrimdışı kaldıktan sonra biraz düzeltildikten sonra yeniden açılmıştır. Okadar sorun olmasına rağmen oyuncu kaybedilmesine rağmen Daybreak Game Company CEO’su John Smedley, oyunun Mart 2015’e kadar bir milyonun üzerinde sattığını beyan etti.

H1Z1: King of the Kill OYUNU KISACA OYNAMA TARZI

H1Z1 King of the Kill ,toplamda 150 oyuncunun birbirini izleyen deathmatch’ta birbiriyle yarıştığı kıyasıya  bir savaş rol yapma oyunudur.Burada amaç oyuncular son kişi veya son takım olma hedefi ile tekli , bir ikili veya beş kişilik guild halinde oynayabilirler.

H1z1 deki tüm Oyuncular, her bir eşleşmeyi haritanın üstündeki rastgele bir yerden paraşüt yaparak başlatır. Araç içinde ise kendilerini gizlemenin bir tür yolunu bulmalılar.

Bu oyunda bir silahı kapmaktan ve diğer oyuncuları zevkli bir biçimde  avlamaktan, diğer oyuncular birbirini öldürürken saklanmak gibi bir model peşinde olmalılar.

Tabi ki oyunda yer alan silah, ekipman ve ilk yardım çantaları da dahil olmak üzere çevrelerinden gelen  çok çeşitli malzemeleri yok edebilirler. Oyun ayrıca oyuncuların işlevsel vücut zırhlarına yıkıcı öğeleri parçalamak gibi derme çatma araçları oluşturmasını sağlayan bir çizim sistemine de sahiptir.

 


Oyun platformu


 H1Z1 olarak bilinen savaş royale oyunu  Kill of the King  H1Z1 olarak bilinir.
Geliştirici : Daybreak Oyun Şirketi
Yayınevi (ler) Daybreak Oyun Şirketi
Yapımcı: Chris Wynn
Besteci : Cris Velasco

Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One

Yayın, Windows
PlayStation 4, Xbox One
Tür : Savaş royale

 

H1Z1 G32 HATASI VE ÇÖZÜMÜ İse Burada

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.