Granado Espada Online

Granado Espada

Granado Espada online , IMC Games Co., Ltd tarafından geliştirilen harika  bir Koreli fantezi MMORPG online’dir. Granado başlangıçta Güney Kore‘de Şubat 2006’da piyasaya sürülen İngiliz lokalizasyonu, 2007 yazında Kuzey Amerika ve Güneydoğu Asya‘da başlatıldı. Granado Espada, bir MMORPG’de daha önce görülmemiş  özelliklere sahip olan  En İyi Grafik ve Yılın Oyunu için 2006 Kore Başkanlık Ödülü’nü kazandı. Granado Espada, tarzın standart “kılıç ve büyücülük” fantezi temalarından farklı olarak, ve oyunda Barok dönemi Avrupa’ya dayanan eşsiz bir sanatı ele almış ve bunun tarzına sahip online oyun olduğu her zaman akıldan çıkarılmamalıdır.

Granado Espada Oyun özellikleri
Oyunda Çoklu karakter kontrolü

Granado’da MCC Sistemini kullanan üç karakterli bir takım (avcı, elementalist, izci)bulunmaktadır.
Granado Espada, Çoklu Karakter Kontrol nasıl olmalıdır ? (MCC) sistemi ile günümüzün birçok modern MMORPG’sinden farklıdır. Ve oyunda her seferinde bir karakteri oynatmak veya birden fazla istemciyi kullanmak yerine, bir oyuncu aynı anda üç karaktere kadar bir partiyi kontrol edebilir.Mmorpg fantasia oyunun bu yönü, geleneksel, ağ bağlantılı olmayan rol oynayan video oyunlarının daha fazla hissini veriyor. Oyunda şöyle ki kışla Modunda veya Çeyrekte bir takımın parçası olmak için en fazla üç karakter seçilebilir. Seviye veya sınıflardaki farklılıklardan yine bağımsız olarak, bilinmelidir ki  partinin herhangi bir üyesi bir takımın parçası olarak seçilebilir.

Dueling, Oyuncu vs. Oyuncu ve Baron Modu Nelerdir?

Granado Espada‘nın, bir oyuncunun başka bir oyuncunun takımına karşı bir meydan okuma gerçekleştirebileceği bir Dueling Sistemi vardır. Mmorpg oyunlarda her iki takım daha sonra savaşmak için gerçek oyun dünyasının geri kalanından ayrı bir savaş arenasına girerler. Bu özellik diğer ailenin bir düello için adını tıklayarak ve ayrıca dört tür savaşın mevcut olduğu Büyük şehirlerdeki (Reboldoeux, Coimbra, Auch) PvP görevlilerinde de mevcuttur.

PvP için başka bir yöntem de Baron sistemidir. Oyuncu-öldürme (PK) sunucularında, oyuncular rızası olmadan başka bir oyuncuya zorla saldırabilirler ve bu süreçte envanterdeki eşyalarını 1’den 4’e kadar olan en düşük seviye baronuna düşürmek gibi bir ceza olarak baron olurlar. donanımlı eşyalarını bırakmaya başlayacaktı. Baronlar NPC’lerle konuşamazlar ve sahada iken çeteler olarak kabul edilirler.Mmorpg oyunlarda baron modunda olmak, oyuncuların Los Toldos’a erişimini, baronlar için saklanma ve oradaki görevlerini tamamlama fırsatını elde etmesini sağlar. Baron modunu kaldırmak için, oyuncuların Baron puanlarını azaltmalarını sağlayan çeteleri öldürmeleri gerekiyor. Sıfıra ulaştığında, oyuncu Baron modundan çıkabilecektir.

Geçmişte, oyuncular sadece aynı sunucuda oynayanlarla PvP yapabileceklerdi. Sürüm 5.0’da Dünya Çapında PvP sisteminin tanıtımıyla, farklı sunuculardaki oyuncular bireysel veya takım modlarında birbirlerini düelloyabiliyorlar. En az üç tur kazanan kişi veya takım kazananı ilan eder.Mmorpg  tarzı bu oyunda puanlar, kazananın kazandığı veya kaybettiği maç sayısına göre kazanılır veya düşülür. Mmorpg dünya Çapındaki PvP mağazası için tecrübe puanları ve satın alma noktaları da dahil olmak üzere ek avantajlar da kazanıp kazanmadıklarına bakılmaksızın oyunculara verilir. Katılımı teşvik etmek için, oyuncuların kazanma veya kaybetme maçları yoluyla aldıkları puanlara göre sıralandığı bir merdiven sistemi de vardır.

Offical Website

Fantastik Mmorpg