Fruit Warriors

Fruit Warriors oyuncuları mükemmel bir harikalar diyarına gönderilecek ve plastik yeni tecrübelerin tadını çıkarmak için çok sayıda sevimli organik ürünle şekillendirilmiş savaşçılarla işbirliği yapacaklardır.

Oyuncular rüya organik ürün temalı eğlence dünyasında her yere seyahat edebilirler. Farklı kabiliyete sahip kemerlere sahip olmak, oyuncunun savaş yeteneklerini artıracak ve hızlı seyahat edebilecek.

Ayrıca, swashbucklers’ın topluluğuna katılmak, oyuncuların zorlayıcı bir doğal ürün alanı oluşturmalarını ve Meyve Savaşçısı gerekçesiyle kontrollerini genişletmelerini sağlar.

Fruit Warriors Nedir? Fruit Warriors nasıl oynanır?

Hikaye, Dünya’dan altı ışık yılı olan Taskana gezegeni Heim adlı bir karada yaşanıyor. Bu küçük gezegende, insanlara kıyasla kapasiteleri olan bir doğal ürün kalıplaşmış hayvan topluluğu vardır.

Genellikle sakin bir hayat sürer. Her durumda, saldırıya uğradı ve bütün dünyayı değilse tüm kıtayı kontrol etme isteğini taşıyan kötü ruhlar tarafından saldırıya uğradı.

Heim Peygamberler, yardım için Dünya’ya yaklaşmayı seçtiler ve peygamberler tarafından yapılan nakillerle ve ortaklarla kötü niyetli varlıklara karşı savaşarak Heim’e gidecek bazı efsaneleri (oyuncular) seçtiler.

Oyuncular, çeşitli organik ürün temalı karakterlerden oluşan bir ürün çeşidi arasından en iyi seçeneklerini seçebilirler. Her organik ürün savaşçısının kendi planlanan görünümü ve kapasitesi vardır.

İblis Kralının getirdiği yaklaşan karanlığı ortadan kaldırmak için oyuncular, savaş sırasında her doğal ürünü savaşçıyı çok iyi kullanmaları gerekir.

Savaş oyunları tarzında efsane mmorpg oyunudur.

Başarılı olmak için yaygın stratejiler ve iç ve dış anahtar düzenlemeleri hayati önem taşımaktadır. Her oyuncunun seçimi zafer ve ekspres ortadan kaldırmada etkiye sahip olabilir.

Mmorpg oyular fruit Game tarihi :08/05/16

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.