Fragmented

Fragmented doğal olarak, The Repopulation’u inşa eden benzer bir stüdyon olan Above ve Beyond Technology tarafından yaratılan bir Sci-Fi sağ kalımı saptırmasıdır.

Yön değiştirme, olayların Yeniden Neşelenmesinden önce gerçekleşir, bunun yerine bir MMO olmanın ötesinde, tek oyuncu ve merkez.

Oyuncular, yetkili sunucularda, bir ana bilgisayarla bir LAN koordinatında bağlantısı kesik oynama veya birkaç kolaylaştırıcı kuruluştan birinden (ARK veya RUST gibi) bir özel yönlendirme sunucusu kiralama kapasitesine sahip olacaklardır.

Oyuncu modding (Buhar Atölyesi) henüz erişilebilir değil, daha sonra izin vermek için stüdyo düzenlemeleri.

Diyagram Fragmented

Hayatboyu RPG / Shooter eğlencesi Above and Beyond Technology tarafından Repopulation’in yaratıcıları tarafından yaratılmıştır. Unreal Engine’e bağlı. Oyun ve bileşenler, ARK oyuncularına son derece sıradan hissedecek: Survival Evolved. Doğa, tuhaf renklerle renklendirilmiş mavi çalılar ve şu anda kayıtsız hayatın kısıtlı türleri hariç, tamamen yeryüzündedir. Oyunun karakterinin başka bir yerden geldiğinin ana ipucu, üretim noktasına yakın açık kriyo / kaçış kılıfıdır.

Yabancılardan insan ırkları (Lurkers) ek olarak gezegen yüzeyinde dolaşırlar ve tehditkar (ve aynı zamanda soyulabilir ve et verirler). Yapım, halen bir şekilde gelişmemiş olmasına rağmen, sayısız mevcut hayatta kalma rekreyonuna benzer.

Eğlence, Buhar Erken Erişim’de oynanabilir ve oyuncular resmi sunucularda bağlantısı kesilmiş olarak oynayabilir veya bir ana sunucu kiralayabilir ve kendi ilkelerini belirleyebilir. Hem tekli hem çoklu oyuncu modları ve aynı zamanda PVP ve PVE kuralları var.

İlerleme geçmişi Fragmented

Above and Beyond Technology personeli, Idea Fabrik ve HeroEngine’in (ve muhtemelen bir yabancı) 2015 yılının Ekim ayında dahil olduğu anlaşmaya finansal sıkıntı yaşadığını öğrendi. Stüdyo, Aralık ayında bu yeniden kurulmayı buhardan başlattı.

Devs, Unreal Engine’e geçmek için seçim yapmış ancak eğlencenin yeni sahneye nasıl en iyi şekilde bağlanacağını anlamaya yönelik nihai hedefi göz önünde bulundurarak, Unreal’e göre tamamen “bir prequel” yuvarlak yapmışlardı. Motor. Bu hayatta kalma saptırma Fragleded getirdi. Stüdyo düzenlemeleri, kopukluklarını yaratmalarından elde ettikleri buluşmalardan yararlanmak için,

Yeniden Nüfusun kaçınılmaz olarak tekrar tahliyesine yardımcı olmak için. Repopulation’a Kickstarter desteğiyle erişim imkânı verilmiş veya erken ödeme almak için para alan oyunculara, Fragmented for nothing oyununun bir kopyası verildi.

Q4 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.