F.İ.R.E Special Ops

F.İ.R.E Special Ops

F.I.R.E: Özel Ops, üst sınıf tasarım ve oyun oynanabilen, taşınabilir bir FPS saptırmasıdır. Gerçekte, arazinin karışıklığa düştüğünü bildiğimiz gibi, muharebe alanına savaşmak ve düşmanlarla savaşmak için bir direniş sürücüsü gelişiyor ve dünyayı bir gün ertelemek için barışa geri dönüyorlar.

Oyuncular, Hikaye Modu, PVP Modu, Doğrudan PVP Modu, Mücadele Modu ve Raid Modu gibi enerji verici ve farklı madde ile saptırmayı değerlendirebilirler. FPS ve RPG bileşenlerinin bir karışımı ile oyuncular, birincil karakteri ve servet askerlerini de güncelleyerek, hikayenin belirttiği gibi her görev boyunca oynayacakları bir Öykü Modu seçebilirler. Ek olarak oyunculara baskı ve son çeyreğine kadar bir heyecan kazandıran PVP Modlarında farklı oyuncular ve arkadaşlarıyla savaşabilirler.

: Special Ops “, birinci sınıf tasarım ve oyun ile çok yönlü bir FPS eğlencelidir.

Oyuncular, öykü modu, PVP modu, doğrudan PVP modu, meydan okuma modu ve atış modu gibi enerji verici ve farklı maddelerle eğlenceyi değerlendirebilirler. FPS ve RPG bileşenlerinin bir karışımı ile oyuncular, birincil karakteri ve servet askerlerini de yeniden tasarlayarak hikayenin gösterdiği her görev boyunca oynamak için bir Öykü Modu seçebilirler. Buna ek olarak, oyuncuların zorlamalarına ve son bir tura kadar bir heyecan kazandırmasına neden olan PVP Modlarında farklı oyuncular ve arkadaşlarıyla savaşabilirler.

PVP Modu! | 1’e karşı 1, 2’ye karşı 2, Kadro ve Turnuva Modlarını deneyimleyin ve düşmanlarınızla savaşın!

Mücadele modu! | Ölümcül silahlara sahip acımasız düşmanlar oyuncular için sıkı sıkıya sarılıyor. Sınama, oyuncuların sınırlı bir süre içinde her aşamada hayatta kalmaları içindir.

Çatışma Modu! | Bu, oyuncuların en iyi atıcı olmasını beklemek için başkalarına karşı savaşa giren daha itici oyuncular içindir.

PVP Modunu koordine edin! | Oyuncular bu modda “Duel” yazarak rakibini seçebilirler.

Grev Modu! | Oyuncular, grup bireyleri ve farklı oyuncularıyla grev amirlerine karşı savaşmaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.