Eyasoft Oyun şirketi- EYA SOFT CO. Ltd

Eyasoft Oyun şirketi- EYA SOFT CO. Ltd

Eyasoft şirketini kısaca tanımak isteyenlere özel bu yazımızı mmorgonline olarak paylaşmak istedik, Eyasoft Titan Online ve Luna Online gibi birçok ülkede başarılı ve ticari olarak piyasaya sürülen MMORPG’lere sahip, önde gelen bir MMO geliştirme şirketidir. Eyasoft, 2010 yılında Güney Kore’de IrisOnline ve Edda Efsanesini başarıyla yayınladı.

EYASOFT

Eyasoft’un bir dizi MMO uzman stüdyoları var ve 2011 ve 2012 yıllarında piyasaya sürülecek olan yaklaşan MMORPG hedefleri üzerinde çalışıyorlar.

Eyasoft şirketi yine Ekim 2004’te “EYA Interactive” olarak kurulduğundan beri, MMORPG geliştirme ve yayıncılığı konusunda uzmanlaşmıştır.

Bir sonraki sınıra geçebilmek için eyasoft şirketi Ekim 2009’dan itibaren “EYA SOFT” olarak yeniden adlandırıldı.
Darkstory Online”, ilk MMORPG‘mizdir ve bugüne kadar dünya çapında benzeri görülmemiş bir başarı olmuştur. Yine 2007’nin sonunda, EYA ikinci kez “Luna online” adını verdi ve adını dünyanın çevrimiçi oyun oyuncularına derinden çevirdi.

Gelişme boru hattında ondan fazla ek başlık ve Kore dışındaki oyun yayıncılığı işiyle büyük bir başlangıç yapan EYA SOFT, küresel platformda büyük bir oyuncu olmayı dört gözle bekliyor.

Oyun Şirketleri