Dautlenss Online Oyunu

Dauntless,bu Mmorpg oyunlar için  geliştirilmekte olan ve Phoenix Labs tarafından yayınlanacak olan,ve platformlarda ücretsiz oynanabilen, rol oynayan bir video oyunu olup 2018 yılında çıkan tazecik bir oyundur.

Dauntless Oyunun Microsoft Windows için 2018’in başında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Dauntless, nedir diye giriş yaptığımızda oyun felaketli bir olayın dünyayı parçalara ayıran, hayatta kalan insanlara saldıran ve dahası canavar gibi Behemothlar bırakan bir fantezi ortamında gerçekleşir.

Tabiki Oyuncular, daha büyük ve daha güçlü Behemoth‘ları devirmek için silah ve teçhizatı geliştirmek isteyecek  ve yükseltmek için kullandıkları ganimetleri ,,paraları toplayarak Behemoth’ları devirmek için Slayer’ların rolünü üstlenirler.Ayrıca çevrede  avlarken, oyun üçüncü şahıs aksiyon oyunu olarak oynuyor.

Dauntless oyununda oyuncu kendi sağlık ve dayanıklılık ölçerini izlerken ve yaratığa saldırmak için birleşik bir sistem kullanır.

Mmorpg online oyunlarda bu tür avlar, tamamlamak için her zaman yirmi dakikalık oyun içi zaman alabilir. Bu Oyun, hem tek oyuncu hem de sayı itabari ile olarak dört kişiye kadar oynanabilir.

Dauntless

Phoenix Labs, eski Riot Games geliştiricileri Jesse Houston, Sean Bender ve Robin Mayne tarafından oluşturuldu ve 2017 Ocak ayı itibariyle BioWare, Blizzard Entertainment ve Capcom geliştiricilerinden 40 geliştiriciden oluşuyor. Bekledikleri AAA stüdyolarıyla karşılaştırıldığında küçük bir stüdyo iken, Houston “AAA deneyimlerinin yaratılmasına yönelik yeni ve benzersiz bir yaklaşım” sunacak şekilde konumlandırıldıklarını söyledi.

 

Dauntless stüdyo oyunun  ilk sürümü olacaktır ve bunun bilgisi erkenden verilmiş oldu. Ayrıca Capcom’un Monster Hunter serisine kıyasla, bir oyuncu tarafından bir oyuna yüzlerce saatin görülebildiği gibi, sık sık esinlenilmişti;  geliştiriciler, çeşitli Monster Hunter başlıklarında 6000 saatlik bir kolektifin üzerinde çalışıyorlar.

Dauntless, Dark Souls ve World of Warcraft  tarafından da etkilendi. Houston, Dark Souls‘a, oyuncuların çevreye karşı karşılaştığı “hardcore aksiyon oyunları” için bir pazar olduğunu kanıtlamak için özel olarak ödüllendirdi ve bu da onların Dauntless’e yaklaşımlarında güvenli bir risk almasını sağladı.

Oyun, sosyal bir deneyim olarak gördükleri için işbirliği içinde oynanmaları amaçlanmaktadır.Oyunun görüntü grafiğive hissi, çizgi film Tangled ve diğer Disney filmlerinden esinlenilmiştir.

 World of Warcraft ve Destiny gibi oyunlarda kalıcı olan sosyal / çok oyunculu etkileşimleri Canavardan farklılaştırmak için Avcı oyunları. Houston, oyunda son derece zorlu görevler yapmayı planladıklarını söyledi, bu yüzden çoğu oyuncu ilkel bir oyuna erişebilecekken, World of Warcraft‘daki bazı görevlerde olduğu gibi, bu görevlerin üstesinden gelebilecek kadar az kişi yeterli olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.