DARK SPACE – MMORPGONLİNE OYUN

DarkSpace Online Mmorg

DarkSpace, mmorg oyunu takım odaklı bir oyunda strateji ile gemi uzay savaşına taktik gemiyi birleştiren Massive Multiplayer Online (mmo) Oyununu oynamak için ücretsiz seçeneklerden yararlanırsınız. Oyuncular alabilecekleri gemileri ve yaptıkları stratejik kararları arttıran sıra ve prestij alanı kazanırlar. Dark kelimesi ingilizcede karanlık space ise uzay anlamını taşımaktadır.Karanlık alan veya uzayda karanlık manası verebiliriz.Aralık 2001 oyunu olup betalara bu tarihte başlamıştır.Hem oyun hem de topluluk, uzun zamandır sahip oldukları en büyük oyun alanı ve şimdiye kadar toplanan en iyi çevrimiçi oyun topluluğu olarak saygın bir şekilde saygı görüyor. Bu Oyun yeni içerikle düzenli olarak güncellenir,sorun yaşamazsınız ve mmorpg online DarkSpace’i destansı bir ölçekte gelişen bir oyun haline getirir. Tüm oyuncular, hızlı tempolu Senaryo maçından kalıcı MetaVerse oyununa kadar her türlü savaşın her zaman uzun süreli farklar yaratabildiği farklı oyun modları mevcuttur.

Oyun bir sebepten dolayı 15 yıl sürdü! Bu oyunda şöyle ki Gemilerin Birçok Sınıfı – Fırkateynlerden güçlü dreadnought’a ve her türlü tedarik, mühendislik ve destek gemilerine kadar, aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir diziniz bulunmaktadır.Mmorpg online Oyunda Farklı Oyun Modları – Hızlı tempolu Senaryo maçlarında yarışın, becerilerinizi geliştirin ve sadece biraz eğlenin ya da harekete geçirici oyun dünyasında, evrende büyük, uzun süreli etkiler yaratabileceğiniz muazzam savaşlarda bulunun.

Oyun betası yayınladıktan sonra DarkSpace birkaç olumlu yorum aldı. GameZone‘dan Michael Lafferty, DarkSpace‘i “iyi görünüyor, harika görünüyor ve iyi oynuyor” gibi kelimeler  belirten  , GameSpot’un Brett Todd’u  erken bir sahnenin büyük bütçeli bir filmden kırpılabileceğini” düşünürken ve Oyuncular Cehennem Andreas Berntsen, “Şu sözlerini ekleyerek – şimdiye kadar gördüğüm mükemmel bir çevrimiçi uzay-strateji oyununa en yakın” olduğunu söyledi. Oyun sitesi Respawn UK, DarkSpace ‘2002 yılının en ıyi Uzay Oyunudur.    Genel olarak bir deyiş ise şikayete bağlı olarak DarkSpace’in oyuncuların eksikliğinden muzdarip olmasıydı.

Çıkış tarihi :12/20/02

OYNA

Aksiyon Strateji