Dark orbit ONLİNE- MMORPG OYUN

DarkOrbit mmo tarzı mükemmel efektlere sahip oyun olup , Bigpoint Games tarafından geliştirilen çok oyunculu bir çevrimiçi oyundur.

Mmorpg Oyun, olan darkorbit oyuncuların oyuncu olmayan karakterlere ve diğer oyunculara karşı kıyasıya  savaşmak için bir uzay gemisini kontrol ettiği yüzeysel bir dış cephenin  alanında ayarlanır.

Oyun kapasitesi büyük olup player sayısı yüksekken tam tamına doksan beş milyondan fazla kayıtlı hesapla üç boyutlu bir eşölçülü Flash tarzı mmorpg oyundur.

Mmorpg online de Darkorbit Oyunun başlangıcında, acemi oyuncu girişten sonra üç şirket arasından seçim yapar:Bunlar

  • Venus Resources Unlimited (VRU)
  • Earth Industries Corporation (EIC) 
  • Mars Madencilik Operasyonları (MMO)

Dark orbitte bu 3  şirketi temsil ederken kullanacağınız gemiler ve bu gemilerin altında belirli sınıflar mevcuttur. Bu sınıflar İse sıralaması şöyle

  1. Tank
  2. Destekçi
  3. Atakcı

Burada her bir geminin kendine has özelliği ile grup içerisinde ayrı bir görevi vardır. Bakalım görelim hangi geminin ne özelliği varmış.

Yetenek ve beceri  vermekteyken  oyuncular Görev Kontrolünden görevler başlatmak için ilk ana haritaya yönlendirilir.

DARKORBİT MMORPG ONLİNE

DARKORBİTİN amacı, Dark orbit oyununun amacı nedir ? Dark orbit oyununun amacı  hem bireysel hem de şirket için zenginlik ve güç kazanmaktır.

DarkOrbit, aslında gerçek zamanlı bir savaş sistemi kullanmaktadır. Oyunda bir bölümü savaşta, uzaylıları ve diğer oyuncuları yok etmek için çeşitli silahlar kullanılabilir. Bu silahlar nelerdir ,bunlar lazer toplar, lazer mühimmat, roket, roketatar ve mayın içerir.

Serverde  oyuncular, çekime başlamadan önce kilitlemek için hedeflerine işaret etmelidirler.

Bir düşmanı sonucu iyi olarak maglup edip imha etmek, oyuncunun alabileceği mücevheri içeren bir “gönderi kutusu” ile sonuçlanacaktır. Ama  hasar edilen Uridium‘a mal olacaktır.

Bu sadece Darkorbit Reloaded‘den önce  bulunup bundan sonra mevcut olmadı.

Serverde Mmo Oyuncular bir Phoenix ile ücretsiz, ancak kolay tahrip edilmiş bir gemi ile oyuna başlarlar. Yine Oyuncu oyunda seviyede  ilerledikçe, daha iyi gemiler satın alabilir yükselebilir.

Goliath

Aegis

Citadel

 Vengeance

ile tipik olarak en iyi gemiler olarak kabul edilen tam tamına toplam 53 farklı gemi var. Bazı gemiler sadece özel etkinlikler sırasında gerçek parayla satın alınabilir. Gemiler birçok aksesuar dahil olmak üzere çeşitli ürünlerle donatılabilir.

SERVERDE KLANLAR

Oyuncular 1,500 kredi ödemeleri halinde bir klana katılabilirler. Bir klana katılmanın faydaları arasında klan arkadaşlarının ve klan ödemelerinin krediler şeklinde yardımları ve birbirlerine en iyi şekilde destekte bulunmaktadır. Ancak, klanların çoğu,  bir klan vergisine (% 0 ile% 5 arasında) sahiptir. Klanlar oyuncuların seviye atlatmasına, kredi kazanmasına yardımcı olabilir.Serverde yine bir oyuncu total olarak 300 bin  kredi için bir klan bulabilir.

Dark orbit ONLİNE- MMORPG OYUN” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.