Hızlı erişim

CyberStep

CyberStep, çevrimiçi oyunlar gibi hızlı büyüyen ve dünyaca ünlü bir interaktif eğlence yayıncısıdır. Merkezi Japonya’da bulunan CyberStep, Amerika Birleşik Devletleri, Tayvan, Kore, Hollanda, Brezilya ve Endonezya‘da yerel şubelere sahiptir.

CyberStep, 2001’den beri dünyanın dört bir yanındaki popüler çevrimiçi oyunları geliştirmiş ve yönetmiştir. Geçtiğimiz on yılda, CyberStep özet geçecek olursak yedi başarılı çevrimiçi oyun geliştirdi: CosmicBreak, GetAmped, GetAmped2, C21, Onigiri, CosmicBreak2 ve Toreba gibi oyunlar  geliştirilirken CyberStep, kullanıcı memnuniyetini sağlamak için azami çaba gösterirken, kaliteli oyunlar ve ürünler geliştirmeye kendini adamıştır.

CyberStep şirketinde çalışanları, kaliteli eğlence üretmek için dünyanın çeşitli yerlerinde çalışır. Oyun şirketinde  her bir ekip, söz konusu içeriğin Japonya’da resmi olarak yayınlanmasından önce bile yeni oyun içi içeriğe erişebilir ve yerelleştirebilir. Bu, CyberStep‘in yeni geliştirilmiş içeriği kullanıcılara çok az gecikme ile geciktirmeden sunmasına olanak tanır. Oyunlar  yayınlanmadan önce yine bir ekibin çeşitliliği, CyberStep’in izleyicilerini genişletmesine ve güvenilir bir hizmet sunarken aynı zamanda yeni pazarlara hızla girmesine olanak tanır.

Sonuç itibari ile , CyberStep online platformda, tüm kıtalarda içeriklerini sunarak hizmetlerini tüm dünyaya sunmayı hedefliyor. IPhone ve Android akıllı telefonlar gibi çeşitli platformlar için birçok yeni başlık şu anda beta testi için hazırlanıyor. CyberStep ayrıca içerik dağıtımı için kendi donanımlarını geliştirmeye yönelik oldukça büyük adımlar atmıştır.

Offical
İlk yorumu yapmaya hazırmısın,düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyacağız.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mmorgonline-Mmorpg Oyun Listesi,MMORG Oyunlar
Yeni Hesap Kaydet
Hoşgeldiniz
Şifreyi yenile