Atlantica online -Mmorgonline Game

Atlantica Online,mmorpg,mmorg online oyununu derliyoruz şimdi atlantica oyunu eski bir tarihe dayanmaktadır ki10/30/2008 yıllarında NDOORS Corporation tarafından geliştirilen ücretsiz bir (F2P) 3D efektli  multiplayer (Çok oyunculu ) online rol yapma oyunu tarzında bir oyundur.

Oyunun birincil ayarı kültürel, alegorik ve mitolojik tarihsel yapıların birleşiminden  farklı bir karışımından oluşan bir fantezi temalı tarihi anlatır gibi bu yapı ile kurulmuş devasa bir oyun  dünyasıdır.

Bu Oyun dünyası, gerçekte dünya coğrafyasından sonra, yedi kıtanın toplam altısı ve Atlantis’teki efsanevi  kıtanın yanı sıra oyunun isminin çoğalması ile oluşan elit bir mmorpg’dur.

Atlantica Online MMORPG ONLİNE

Atlantica Online Nedir ?

Atlantica Online oyuncunun Atlantis bireylerinin ve yaşantılarının amaçlarını konu edindiği, sıra tabanlı stratejik bir MMORPG online oyun’dur.

Atlantis online Esas amacı, kabile evinizin dünyayı, eski Atlantislerin yapıtı Oriharukon’un etkilerinden kurtarmasıdır. Oyuncunun gezmesi dünyayı geçiyor ve zamanın ilerisinde insanın kayıplarını hızlandıracak bilgi parçaları aramaya başlıyor.

Oyuncu Oriharukon’un Etkisi tarafından mahvolmuş olan insanlar ile, canavar ve makinelerle savaşır.

İlerleme konfigürasyonu ve tasarımı bu oyunda, toplumların katılımı ile ilgili bir vurgusu ortaya koyuyor; bu da, bir iş gibi şehirlere sahip olmalarına ve değişmelerine izin veriliyor;

Bir ülkeyi çerçevelemek ve farklı ülkelerle savaşa gitmek için on bire kadar toplum tek bir standart altında toplanabilir. Oyuncular aynı şekilde kendi evlerine sahip olabilirler.

[wpsm_video]https://www.youtube.com/watch?v=jSYtEKMi7Dw&feature=youtu.be[/wpsm_video]

Oyuncular Atlantica Online evreninde seyahat ettikçe, karakterleri ve falcı askerleri gelişir ve yeni, daha elverişli yeteneklere ve donanımlara erişirler.

Seviye en üst seviyeye çıktıkça, tasarımcılar, tamamlandıktan sonra oyuncuların “hediyeler” olarak bilinen yeteneklere özel yeteneklere erişimini güçlendiren ilgili düzey misyon çizgileriyle, tesviye yapısında bir atılım düzenlemesi gerçekleştirdiler.

Oyuncular Hareketlerinde kendileriyle birlikte ilerlemek için sekiz işe kadar asker seçer ve her biri karşılaşma düzeyinde artırabilir. Birkaç sınıf özel kaplama setinden ve kısıtlanmış zamandan ‘inanılmaz şeyler’ ayrılan oyuncular için erişilebilir derecede az sayıda donanım alternatifi vardır.

Oyuncular bir “çekicilik” süreci ile koruma etkilerini birleştirebilirler.

Atlantica Online Detayı

Resepsiyonu büyük ölçüde olumlu olmuştur. Oyun 2008 yılında yayınlandıktan sonra bir dizi ödül aldı ve oylamada üçüncü sırada yer aldığı MMORPG.com’un 2008’in En İyi Yeni Oyunu’na aday gösterildi.

Atlantica Online, 2008 ve 2009 yıllarında Kore Oyun ve Oyun Dünya Şampiyonası (GNGWC) için resmi bir oyun olarak seçildi  ve 2008 Çin Dijital Eğlence Fuarı ve Konferansı’nda (ChinaJoy) En İyi Yabancı Çevrimiçi Oyun için prestijli Altın Çörek Ödülünü kazandı.

Oyun yenilikçi sıra tabanlı savaş sistemi ve topluluk özellikleri ile entegrasyonu ile beğeni topluyor. Ten Ton Hammer’dan Danny Gourley oyun oynamayı övdü ve “oyuncuların sadece ezme düğmeleri yerine biraz düşünmelerini gerektirir” dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.