Ascend -Hand of kul -ActionRpg Game

Ascend Hand of kul – ActionRpg Game  -Ascend mmorpg oyunu Kuldanın Kulesi, yükselişe giden bir kürsü yapmak için, tanrınız tarafından toplanan savaşçı olarak silah aldığınız bir çok oyunculu / tek oyunculu olarak oynanan süper bir oyundur.

Ruh düzenine benzer bir şekilde, Ascend: El Kul, savaşa yardım etmek veya hasara yol açmak için farklı oyuncu saptırmalarına saldırabilmenizi sağlar.

Tek ve çok oyunculu karşılaşma, Ascend: Hand’in Kul’ın hızlı tempolu aktivite RPG oyununa tırmanmak için maceranıza bağlandığınızda tartışmasız bir şekilde oyunda tutarlı olacaksınız.

“Ascend hand of kul 18 Kasım 2014’ten itibaren Xbox 360’taki ‘Ascend’in kapanacağını, bir Microsoft temsilcisinin e-posta yoluyla bize bildireceğini onaylayabiliriz.

Oyuncular Xbox 360’da’ Ascend ‘oynayabilecek ve zaten sahip oldukları herhangi bir içeriği kullanabilecekler. Oyun kapanış tarihine kadar kazanıldı.

Bu sadece Xbox 360’da “Ascend” için geçerlidir – “Ascend” Steam oyun platformunda yayınlanmaya devam edecektir.

Sinyal stüdyolarına ve oyun oyuncularına desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz ve onları diğer oyun topluluklarımıza davet etmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. ”

Orijinal hikaye Ascend 

Ascend: Xbox 360’a ulaşan ilk bedava oyunlardan biri olan Kul’ın Eli artık indirilemiyor.

Oyunu Xbox Live’da hala bulabilirsiniz, ancak oyunu indirmek için artık bir seçenek yoktur.

Aynısı Xbox.com‘daki oyun sayfası için de geçerli – oyunu satın almak veya indirmek için bir seçenek bulunmamaktadır.

Mmorg online ekibi olarak oldukça üzüntü duyuyoruz ve Maalesef @AscendGame’in artık Xbox 360’da desteklenmediğini duyurmak zorundayız,

-Ascend online Signal Studios Dev (@Signal_Studios) 21 Ağustos 2014
Microsoft, Xbox 360 sürümünü durdurmaya karar verirken, Steam’de oynayabilir ve 25k Ruh’u yeni bir oyuncu olarak alabilirsiniz.

Ascend: Kul’dan El (@Ascend Game) 21 Ağustos 2014 Geliştiricinin Signal Studios web sitesinde yayınladığı bir yazıyla, ortadan kayboluşuna dair bildirim yazıldı: “Sinyal stüdyoları, elimizden gelenin en iyisini yapmaya ve oyunun başarısına rağmen, Microsoft Xbox 360 oyununu market place’den çıkardı.

Sinyal stüdyolarının bu olacağı söylenmemişti ve şöyle yazıyordu:

Bu, hafta sonu boyunca oyuncuların yaşadığı çeşitli konuları araştırırken  daha berrak olarak su yüzüne çıktı.

Ascend -Hand of kul  Mmorpg

Ascend -Hand of kul bu karardan ve topluluğumuz üzerindeki etkisinden derin üzüntü duyuyoruz.

Sinyal Stüdyoları oyunu PC’ye getirmeyi planladığını açıkladığı Mayıs ayında, Xbox Live’da 2,5 milyon oyuncu olduğunu açıkladı.

Oyunun pc versiyonu şu anda burada Steam’de beta yayınlarında.

Yeni oyuncuların oynamaya başlaması için cesaretlendirmek ve eski oyuncuları platformları kaydırmak için Signal Studios şöyle yazdı:

Hayranlarımızın takdirine göre, Sinyal Stüdyoları tüm yeni Ascend Pc oyuncularına 25 K toplam ruhları bir başlangıç ​​bonusu kazandıracak.

Oyunda bulunan mevcut tüm Ascend PC oyuncularına sadece 10K ruh bonusu verilir. Ascend: Hand Of Kul’ın sona ermesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için Microsoft’a ulaştık ve daha fazla ayrıntı öğrendiğimizde bu hikayeyi güncelleyeceğiz.

[Kaynak: NeoGAF üzerinden Sinyal Stüdyoları]

Ascend: Hand of Kul’ın kapanmasına herhangi bir sayıda faktör katkıda bulunmuş olabilir, ancak Signal Studio’lar için, ikinci ele geçirilirken, oyunda düşüş garip görünüyor.

Oyun kötü performans gösterebilir ya da büyük oyuncu sayılarına rağmen kar üretemezdi, ancak platform tutucularından uyarı almamak araştırılması gerekecek bir konudur.

Çıkış tarihi :25 Eylül 2013
Tür: Role playing game

Ascend -Hand of kul -ActionRpg Game” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.