Hızlı erişim

ArcheAge

ArcheAge, Koreli geliştirici Jake Song (eski Lineage geliştiricisi) ve geliştirme şirketi olan XL Games tarafından geliştirilen bir MMORPG oyun formatıdır.

Görünüm özelleştirme

Başlangıçtaki görünüm özelleştirme dokuz ön yüz arasından birini seçmeyi içerir. Oyuncular bu yüzlerin ikisini yeni bir yüzeyle “harmanlayabilir”. Karakter görünümündeki tüm değişiklikler yalnızca seçilen ayarı etkiler. Ayrıntılı değişiklikler yaptıktan sonra başka biri seçilirse, bu değişiklikler kaybolur.

Ayrıntılı görünüm özelleştirme, saç değiştirmek için seçenekler içerir (yüz dahil) stil ve renk, cilt rengi, makyaj, dudak ve göz rengi, yüz boyası, izler ve yara izleri. Özel özelleştirme seçenekleri yarışlar arasında değişiklik gösterebilir.

Beceri seti seçimi [
Oyuncunun seçtiği skillset karakterin ilk oyun stilini belirleyecektir. Karakter belirli düzey gereksinimlerini karşıladıktan sonra iki ilave beceri paketi seçilebilir. İlk beceri seti ve müteakip skillset seçimleri, oyunda daha sonra değiştirilebilir.

Karakter yaratma esnasında sunulan skillset’ler yalnızca ondan altısı içerir:

Battlerage – Melee / Savaşçı. Ya iki kollu bir silah kullanır ya da çift silahlar kullanır.
“Battlerage becerileri, yıkımın Tanrısı Kyrios tarafından sembolize edildi.Adamlarının yıkıcı saldırıları düşmanlarını acımasızca bombaladı, sonunda düşmanları diz çökmüş, kanamıştı ve saf, yıkıcı zaferden önce eğilene kadar.”

Büyücü – tekerlekli / büyücü. Saldırgan temel büyüler üzerinde yoğunlaştı.
Aranzeb, büyüsünü simgelemektedir.Aranzeb’in kanlı kaderine huzurla karşı koymak için öfkesini ve üzüntünü kontrol ettiği gibi, takipçileri güçlü, öngörülemeyen sihiri çok yönlü temel ve koruma büyüleriyle ilişkilendirmektedir. ”

Okçuluk-Aralık / Marksman. Ormana saldırmak için bir yay kullanır ve burada kalması için tuzakları kullanır.
“Eski ovalar savaşçısı Tahyang, Firran kabilelerini gerçek amacı ve dürüst bir ruha sahip olmayı taahhüt etti.Onların güçlerini saf bir yürekle bahşederek ölümünde bile bu paktı sürdürür.Meşe öğrencileri, düşmanlarını yerden kovalamak için ranged saldırıları kullanır ve Kısır bir adaletle uğraşmak. ”
Hayat -çığı / Şifacı. Şifa büyülerine odaklanıldı.
“Vitalizm beceri tasarımı, gerçekliğe katılmak yerine rüya alanına kapıyı koruma ile görevlendirilen Kyprosa tarafından simgelendi.Şimdi öğrencileri savaşta can güvenliği sağlayarak kendilerine kan göğüzlerine katılmak yerine düşen müttefikleri iyileşip canlandırıyor”.

Beceri Puanları

Skillsets, kullanabileceğiniz becerileri belirler. Beceri puanları sahip olduğunuz gerçek becerileri belirler. Çoğu beceri 1 beceri puanı alır, ancak birçok aktif beceri seviyesinde kısıtlamalara sahiptir ve pasif beceriler, bir beceri seti içinde harcadığınız toplam beceri puanına dayalı kısıtlamalara sahiptir. Sıralamada seviyenizi artırırken, bazılarını daha güçlü hale getiren, bazıları da Sıra 1’i asla terk etmemek üzere bazı aktif beceriler kazanabilir. Başlamak için bir çift beceri puanı alırsınız ve ardından her 5 seviyeden bir puan kazanırsınız. Ne kadar harcadığınızı dikkatlice düşünün – bir ücret karşılığında bir beceri seti bırakabilir ve Nui veya Yetenek Yöneticisi’nden herhangi bir Priestess ile konuşarak kendinize koyduğunuz beceri puanlarını geri alabilirsiniz. Böylece farklı bir beceri seti seçebilirsiniz).

İsim

ArkeAge’deki isimler benzersiz olmalı ve boşluk içermemelidir. Temel adlandırma standartları (kaba, telif hakkı alınmış materyal) uygulanmaz.

İsimler, her 30 günde Ad Değişikliği hizmeti (krediyle satın alındı) ile değiştirilebilir. Ancak, daha önce alınan isimler kullanılamayacak.

Silme

Karakterler, karakter seçimi ekranının altındaki “Sil” seçeneğini belirleyip istendiğinde karakterin adını yazarak silinebilir. Karakter silme, karakter seviyesine bağlı olarak bekleme süresi gerektirir. Seviye 1’den 9’a olan bir karakter, 10 dakikalık bir bekleme süresine, 10’dan 29’a kadar olan bir karakterin 24 saatlik bir bekleme süresine ve 30’dan 50’ye kadar olan bir karakterin tam bir haftanın bekleme süresine sahip olması.

North American servers

Aranzeb
Hanure
Kraken
Nazar
Kyrios
Ollo
Salphira
Tahyang
Morpheus
Reckoning
Vengeance

 

 

European servers

 

Anthalon
Leviathan
Sirothe
Dahuta
Eanna
Kyprossa
Rangora
Shatigon
Prophecy

Sitesine Gidin

ArcheAge Çıkış yılı

         09/16/14

İlk yorumu yapmaya hazırmısın,düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyacağız.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mmorgonline-Mmorpg Oyun Listesi,MMORG Oyunlar
Yeni Hesap Kaydet
Hoşgeldiniz
Şifreyi yenile