Anno online

Anno Online, Ubisoft tarafından oynanabilir bir metodoloji programı dönüşümüne izin verilmektedir. Anno düzenlemesinin bir örneğidir. Oyuncular, ana haclardan iş imparatorluklarına atıfta bulunan ada yaratır ve onları gözetir. İngiliz kapalı beta’sı 23 Nisan 2013’te başladı ve açık beta 14 Mayıs 2013’te başladı.

Anno Online Oyunu

Beta durumu 25 Eylül 2013’te bitti Anno Online, Anno kuruluşunu kazanan onur işaretleri olan geleneksel üstten alta doğru maddi yönü korur. Eğlence alanının ana bileşeni, oyun alanının kuruluşlarının belirleneceği oyuncunun birincil adasıdır.

Halkın gereksinimlerini yerine getirerek, yeni yapılar geliştirerek ve kuşağın üstesinden gelmekle, yeni yapılar açacak ve halkın istekleri ve kullanım eğilimleri ilerledikçe yeni zorluklarla karşılaşacaksınız. Yakında, bir ada ihtiyaçlarının her birini yerine getirmek için yeterli olmayacak ve birincil adaya gemi alışverişi kursları vasıtasıyla fazladan adaları bulup bunları ilişkilendirmeniz gerekecek.

Anno Online
Anno Online

Anno düzenlemesi için emsalsiz olarak, oyuncuların mamut bir parçası olabilmeleri ve ortak hedefler ve geniş yolculuklara yönelik olarak çalışabilmeleri için yetenekli toplumlarda sınıflandırmaları mümkündür.

Önemli bir bileşen, bu geleneksel işletmede ilgi çekici bir şekilde, oyuncuyla işbirliğine kesintisiz bir şekilde sosyal bir durum kazandıran farklı oyuncularla mal alışverişidir. Anno Online, ortaçağ koşullarında muazzam mükemmel şehirler yetiştirme şansı veren, oynayabileceğiniz şehir içi geliştirici bir eğlencedir. Mağaza Sayfasını ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.