Alganon Online

Alganon Online

            Alganon Online

Geliştirici: Quest Online, LLC.  /  Yayımcı :Quest Online, LLC.
 Yayın tarihi :1 Aralık 2009
 Platformlar:Linux , Microsoft , Windows  
 Tür:Büyük Multiplayer, Rol Oynama/Tema:strateji,savaş

 

Alganon, oyuncuların genelde beklediği başıboş parçaların her biriyle daha geleneksel bir efsane dolu rüya alanını vermeye yönelik bir vurguyla, rüya MMORPG oynamak için güzel bir strateji oyuudur. Ailenize katılın ve misyonları belirlemeden, hücrelerin üstesinden gelinmeden ve ailelerinizi tarih kitaplarında adlandırırken PvP’yi zora sokmadan önce dört benzersiz sınıfa göz atın. Daha mütevazı bir yaşam sürmek isteyen oyuncular için, ürünlerinizi sunmanız için bir satışevinden erişebilirsiniz. Dahası, alıcıların tüccardan şeyler isteyebileceği bir sipariş evi var.

Alganon’un evreninde, çok yıllı geçişi olan zengin bir çok toplumlu vakıf ve tarih vardır. Mükemmel kentsel topluluklar, dünyanın en güvensiz yerlerinde bir yere gölge düşürür – her şey bir şekilde sarılır ve her birinin son bir nedeni, tarihi ya da efsanesi vardır. Bu tarihin bir kısmı kütüphanede bildirildi, ancak bir çoğunun bulunması gerekir!

Alganon’un Temel Özellikleri Never Alone – Alganon’un Temel Özellikleri Never Alone  Bir sürü maceranın yanı sıra çok sayıda farklı oyuncu ile birlikte.

alganon online
alganon online

Dünyayı Bul – Çeşitli stil ve ihtimallerle dolu hapishanelerle dolu epik bir dünya üzerinden yolculuk.

Araştırın-Onu işgal eden ırkların önemli merkez noktalarını dolduran üç canavarca anakarayı ve devasa başkent topluluklarını keşfedebilirsiniz. Seçiminiz Sınıfı – Bir Şampiyon, Reaver, Magus, Mistik, Cabalist, Ranger gibi oynamayı seç ve oradaki sınır gökyüzü! Canlı Bir Dünya – Birçok akıllı karakter ve canavarla karşılaşın.

Extraordinary PvP – Ölümcül olmayan düello ile farklı oyunculara karşı yeteneklerinizi sınayın. Tamamen dahil olan Towers and Keeps dünya PvP çerçevesinde grubunuzun düşmanlarına karşı ölümle mücadele edin.

Dövüşmekten FazlaReaktifleri bulmak, özel şeyler yapmak ve yenilemek, farklı oyuncularla değiş tokuş yoluyla zenginlikleri kazanmak için oradan da sınır olan gökyüzü.

Asla Sıkılmayın – Statik ve örnek alanlarda yeni yolculuklar, işler ve girişimlerle birkaç saatlik oyun keyfini çıkarın.

25 Mayıs‘ta Derek Smart ve Alganon mod grubu, mmorg denetimlerine zararlı bir ilerlemeyi sınırladı ve bunları Valve‘nin “survey bombardımanı” yaklaşımının ihlali olarak nitelendirdi. Yönlendirmenin Buhar sayfasında yayınlanan bir duyuruda, Akıllı düzenlemeler neden sözlerin kısıtlandığını açıkladı. O besteler: Hiç kimse onların hisleri için kısıtlanmaz; Bu varsayımların uzunluğu amaç üzerine bestelenen Buhar grupları kurallarına uygundur. Daha da fazlası, açıkça görülmek gerekirse, seçkin bir oyun topluluğunun eğlencede, arkadaş edinmesi ve bir ton eğlencesi için bir araya geldiği bir oyun grubu (bunun ne olduğunu anlamıyorsunuz, doğru mu?).

Parlak, denetim sayfasında halen erişilebilen birkaç tereddütsüz açıklamalarının bulunduğunu, ancak grubun zarar verici olanları kısıtladığını belirtti. O devam ediyor: Oyuncuların ve devlerin egemen kesiminin, bu Steam tartışmalarında karşı karşıya kaldıkları toplumsal isyan sergisinden yorgun ve bıktıklarının nedeni, tam da toplantılarımıza katlanmamamızdır.

Farklı devler ve distribütörlerin sert hattını ele geçirmeleri durumunda, bunu yapan birçok insan bunun layık bir davranış olduğunu düşünmeyecektir. Microsoft, Sony, Blizzard ve diğerleri de dahil olmak üzere birçok organizasyon, rekreasyon ve gruplardan aldatarak sosyal davranışa, aldatmaya vb. Karşı bir kontrol yolu buluyor. Ayrıca, yaptıklarında, bunu bir grup olarak yapmak eğilimi vardır; örnek. Sadece iki hafta önce, Daybreak (H1Z1), 24.000 kişiyi kendi saptırmalarından ve gruplarından kısıtladı. Bunun arkasında bir açıklama var. Zorlu çizgiyi almamız ve rekreasyonlarımızı oynayan, provokasyondan, aldatmadan ve toplumsal davranışa karşı her türlü yol izlemeden çekici bir zaman geçirdiğini garanti etmenin bir yolunu bulmalıyız.

Aynı şekilde, özgür söylem ihlaline ilişkin olası iddiaları da gözler önüne seriyor. O besteler: Ayrıca, birisi sözleri ifade etmeden önce, Özgür Konuşma; Bunun sebebini tanımadığınız şans eseri, faul ve ona yöneltmek istemezsiniz. Valve bununla ilgili önemli bir konunun olduğunu ve bu davranışı (ve “kuşatma araştırması” nı) kontrol etmenin bir yolunu bulmaya başladığını biliyor. Gerçek faaliyetlerimiz (Buhar hesabı yasağı içindir, kesinlikle en iyi yol budur) Buhar’da alınmaya başlandığında, ideal olarak, açık bir şekilde, toplumsal bireylerin düşman seçmenlerin toparlanma imkânı bulamayacağına dair açık bir mesaj gönderecektir. Oyun gruplarımız. Özellikle, en büyük farklı oyun gruplarından biri olmak.

Sistem gereksinimleri

  • CPU:Pentium/AMD 2.4Ghz
  • RAM:2GB
  • HDD:4GB
  • Video:NVIDEA 6-series, ATI x800

Macera Mmorpg Savaş Strateji