Airside Andy

Mmorpg oyunlar da çocuk oyunları ile hava terminali denetleyicisine airside Andy, sarsılmaz arkadaşı Tilly ve Trunk ve Stella dahil olmak üzere işgal altındaki küçük araçlardan oluşan bir grup tarafından destekleniyor.

Birlikte hava terminalindeki her gün kolayca koşarlar ve gençlerini, Airside Andy Mürettebatının bir kısmını bitirmek için hoş karşılarlar! Airside Andy Uçan Sincap Oyunları ve Technicolor tarafından Airside Andy Ltd. ile birlikte üretilmektedir. Airside Andy en iyi ihtiyaç olarak refah içeriyor | Çocuklar, koruyucular, önceden belirlenmiş ifadelerle çevrimiçi farklı oyuncularla konuşurken, yetkiler  hem eylem hem de web üzerinde ekran yapabilirler.

Airside Andy, 3-8 kez STEM (bilim, yenilik, tasarım ve matematik) kullanarak çok uzun bir süre için güvenli bir oyun sanallaştırılmış çocuk dünyasıdır.

airside andy
airside andy

Bir müşteri hakkında kimliği belirlenebilen veri toplanmadı. Çocuklar hava terminali aktivitesini koordine ederken uçak terminalindeki kalabalık evliliği arkadaşlarıyla birlikte araştırıyor | Uçakları ve araçları onarın ve yakıt ikmali yapın, uçuş desteğinde yığını ve yardım istifini yapın.

Çocuklar aynı şekilde kendi hangar Hangout‘unu değiştirebilir ve tasarlayabilirler. Çocuklar uçak terminaline enerji yatırırken, pilot, kara grubu, güvenlik ve uçuş uzmanlarının da dahil olduğu hava terminali kuaförlerini satın almak için madalyon kazanırlar! Rekreasyonların, Başarıların ve çok daha fazlasının küçültülmüş hali!

Arkadaşlarınızı ekleyin, konuşun, hareket edin, evcil hayvanlar toplamak ve kendi özel çıkıntılarınızı aydınlatın. Oynatılmasına izin verildi!  Airside Andy, uygulama satın almalarında indirime izin verilir ve iTunes ve Google Play aracılığıyla kısmi avantajlara erişilebilir.

Gerçeğini kontrol etmek ister misin?

Mmorpg oyun Airside Andy, bu yıl ortalarında kendileri için ideal bir saptırma olabilir! Airside Andy‘yi, çocuklar için başka bir MMO’yu denemekten memnuniyet duydum, şimdi bilgisayar oyunları konusunda kesinlikle yeteneksizim, ancak neyse ki yeğenim Bay A’nın bilgisayar oyun stüdyosu ile olan çalışmalarını yapıyordu, bu yüzden uzmanlaşmış parçayı Çalışmalarının önemli bir yönü – ‘benim gibi şaşkın ebeveynlere iyi davranıyordu’ kısa oldu, çiviledi! * Benim korumamda MM ödevimi MMO sanal evreni hazırladım, ancak Media Studies şimdi bir ömür boyu öyle hissediyor.

Airside Andy – Bakış açışına Giriş

Airside Andy, 4-8 yaşlardaki çocuklar için inanılmaz bir eğlence. Çoğunlukla, çocuklarınızın arkadaşlarıyla takılmak için bir korunan alan olduğu için eğlenceli vakit geçirme kapasitesine sahip olursunuz. Aynı şekilde bazı çevrimiçi MMO’lar saptırma oynamak için para ödemeniz gerektiğinden velilere de harika olabilir.

Eğlence, tabletler ve gelişmiş cep telefonları için seçicidir; gençlerinizin web’de çok düzenli olabilecek olmaması gereken şeylere dokunmalarını önler. Airside Andy‘nin kurucu ortağı Peter Le Masurier açıkladığı gibi, bu MMO‘yu bir uygulama haline getirmenin ardındaki diğer müthiş amaçlar var: “Bu, bu alandaki farklı MMO’lara, örneğin Club Penguin ve Moshi Monsters‘a karşı gonsürler almaya başlarsanız, başlangıçta bir dünya, bunlar başlangıçta PC‘ler için bestelendi ve sonra üretildi ve daha sonra bazı bölümler 100’ü uygulama koşullarına tamamen uygun değildir.

Bizi sadece başlangıçtan beri işimize bakmamıza izin veren çok yönlü ve tablet üzerinde yoğunlaştık. “Temel yararlılık, örneğin oyun bölgelerini birbirine bağlayan müşteriler, çalışan bir uçak terminalinin hareketli alanı içerisindeymişçesine dolaşırlarken göz kamaştırıcı temsilciliğiyle, uçan uçaklar terminalinde çocuklara açık uçlu saptırma oyunu oynuyoruz. şart.” Eğlence içinde kekinizin çimdiklemek için küçük bir karakteri var.

Gençiniz uçağı çevreleyen uçakları çevreleyebilir, uçakları karaya oturduğunu ve çıkarken izlerken, ayrıca taşıyıcılarını değiştirme kapasitesine sahip olabilirsiniz. Oyunculara, aynı şekilde, sohbet etmek ve takılmak için arkadaşlar eklemek için bir eğlence gelişmiş hücre verilir. Uzun otomobil gezileri veya uzun yaz boyunca kasıtlı olarak kasıtınızı vermek için son derece yararlı bir araçtır.

Uçan Sincap Oyunları’nın Kurucusu Kalvin Morrow (Ex Club Penguin ve Dragon Vale): “Çocuklar uçaklar, araçlar ve seyahat severler; Airside Andy hepsine sahiptir, canlı ve yaratıcıdır ve gençlerin hakiki bir alanı korumak için işbirliği yapabilecekleri bir yerdir” Çalışma ve sürekli yaratma “olarak tanımlıyor.

Gençiniz uçuş tutamağını değiştirerek, farklı emekçilerle konuşup / konuşarak hava uçlarını kontrol edebilir ve uçaklara yük bindirerek yerleştirebilir. Tasarımcıların geç saatlerde dahil ettiği yeni madde kuzenimle biraz oynadığım saç salonu ve renk makineleriydi. Makine her durumda eğlencenin içinde olan özelleştirme ölçüsünü genişletiyor.

Çeşitli gölgelendirici saç renklerini ve saç kesimlerini, normal olandan daha küçük rekreasyonlardan daha küçük olan eğlence paralarını kullanarak satın alırsınız ve karakterinizin varlığını değiştirirsiniz. Bunlar, Airside Andy‘nin dışında oynamayı şimdiden takdir eden L çeşitlemelerinden biridir.

Yön değiştirmeden önce, daha genç olduğumda çok sayıda genç komşu MMO’yu oynadığım gibi eğlencenin ne olacağını akıllı bir düşünceye soktum. Club Penguin, ToonTown ve onlar oynamak eğlencelidir. 15 yaşındayım ve açıkçası bu eğlenceye karşı benzer bir yol hissetmiyorum. Bununla birlikte, 9yo kuzenimle oynuyordum ve yaşındayken benden ayırt edilemez bir çile hissettiğini hissediyorum.

Karakterimizi tamamladıktan sonra, L ne yapacağımı bilmiyordu, nereye gideceğimi bilmiyordu ve ben, daha deneyimli, zekice, sevimli ve şaşırtıcı akrabamız, nereye gitmeyi umduğumuzu belirtti.

Çocuklar başlangıçta biraz destek isteyebilirler ve vasilerin veya daha tanınmış yakınların kendilerinin yanında oynamak için iyi bir vaktidir. Odaya, yanan ışıkları gizleyen aşırı sayıda makale bulunduğundan ilk başta ne yapacağımı bilmediğini hissediyorum. Ne yaptığımızı fark ettiğimizde, L eğlendim ve yapılacak çok miktarda bir miktar vardı. Genel Bu eğlenceyi, çok eğlenceli olduğu ve çocuğumun benim gibi böyle bir saptırmanın bazı harika anılarına sahip olabileceği için, böyle bir MMO saptırmaya yönelmeleri gereken koruyucuları reçete ederim.

Ana kararla  L, kuzeni J ile saptırmaya katıldığında mesajlaştığım gerçeği beğeniyordum ve kaydını teyit etmek için bir istekte bulundular, daha sonra kaydını ekrana imzalayabildim.

Çocuk eğlence oyununu kontrol ederek şu anda paketi yöneten Bay A, buna ek olarak bana benzeyen bilgisayar oyunu güvenli ebeveyni için iyi bir gözlem cihazı olan saptırma oynamakta olduğunu bildirmek için yenileme mesajlarını alacağım dikkat çekti. . Her şey, saptırma yapmayan bir oyuncunun son derece doğrudan olduğu anlaşıldı.

Öğretici etkileri gerçekten seviyorum, özellikle de çocuklar çöp toplama kapaklarını topladıkları için söylediler! Bu parlak yeni çocuk mülkiyetinde bir tür öğrenme vurgulamasından biri daha genç gençlerin bilgi ve dünyayı, özellikle Sosyal ve Duygusal öğrenmeyle ilişkili erken fikirleri (SEL, örneğin grup, koşullar ve sonuçların ortaya çıkışı) yaratmada sağlam bir şekilde kurulmuştur. , Ortak çaba ve iletişim duygusu ve ek olarak STEM eğitim programları – Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik ile ilgili olanlar.

Tasarımı oldukça temiz  ve dünya cazip ve ışıltıcalı, çocuğunuz çılgınca taşınırsa yani oyun güzelce bagımlı olmadan oynanırsa, Airside Andy game büyük ilgi görüyor.

Yeğenim J’den ayrıldıktan sonra 4-8 yaşları arasında ve yaklaşık 8-10 yaşlarında ayrıldıktan sonra biraz daha oynamaya devam ettik, sonunda çocuklarımız hem bu eğlencede aşırı yaşlandıklarını hissettiler, hem de bir baba için bir eğlence tasarımcısı ile Oldukça hızlı ilerlediler.

Çocuğumun yeteri kadar büyümediği BBC TV toon karakterlerinin tarzını hatırlamak biraz bana yardımcı oluyor, ancak onların günlerinde korkunç bir ilgisini çekiyordu – ne kadar genç çocukların sanki bir çizgi film dünyasında olduklarını hissedebileceklerini hissediyorum Ve kontrol ederek. Bir eğlencenin oyun bakış açısından, Bay A bana “açıklık getiriyor” önemli bir önlem içerir, yani “şeyler yapmak” için tıklarsanız ve çocuklarımın daha büyük bir test için hazırlandıysa da bu idealdir. 4-8 yaşları kendilerini eğlence oyunu ve başka bir çevrimiçi durumla tanışırlar.

Doğayı ve beklenenden daha küçük eğlenceleri araştırmaktan gerçekten memnundu. Kesinlikle, 4-8 yaş arasındaki çocukları ya da rekreasyonlarda yeni olanları araştırmak için olan kişiler, aynı şekilde velilere çocukların MMO oyunlarını kontrol etmeleri konusunda kendilerini tanıtan inanılmaz bir rota. Uçaktaki Andy, oyun içi satın almalar ve eğlencenin tadını çıkarmak için erişilebilir kayıtlarla oynamasına izin verilir. Eğlenceye katılmak için www.airsideandy.com adresini ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.