Zy UNİVERSE

Zy Universe oyunu, geleneksel Metroidvania ve hack-n-slash öğelerine sahip bir 2D bilimkurgu, aksiyon-macera RPG. Bu oyun deneyimi sürükleyici bir hikaye, sınıfsız oyun, son oyun içeriği, karakter ilerlemesi ve yağma yükleri gibi birçok deneyimi sağlamak için tasarlanmıştır. Zy Universe, oyun tutkumuz ve bu sanat formuna olan sevgimiz tarafından körükleniyor. Bulmayı beklediğiniz özelliklerden bazıları şunlardır:

 • Zy Universe oyununda  eşsiz maceralar ve hikayeler tarafından yönlendirilen geniş bir uzaylı dünyasını keşfedin.

 •  Bir sınıf seçmekten endişelenmeyin –  bir destek mevcuttur, DPS veya tank olup olmadığınızı belirler. Yükleme yaparken kişisel depolama dolabında yükleri kaydedin.

 • XP kazanın ve oyun stilinize göre uyarlanmış benzersiz bir karakter oluşturmanıza yardımcı olacak bir yetenek ağacından yetenek seçin.

 • Bir zanaatkar mısınız? Tüm gelişmiş işçiliği tezgahları alın. Sen bir ganimet misin? Depolama dolaplarına yükleyin. Kaşif misin? NPC arayışı alıcılarını sizi gezegenin en uzak noktalarına göndermek için davet edin – ya da her şeyi biraz yapın!

 • Uzaylı düşman sürüleri ile yolunuzu savaşın.

  Oyuncu güdümlü ekonomiyi etkileyin ya da arkadaşlarınızı eğlendirmek için destansı aletler kullanın.
  Kooperatif çevrimiçi oyunda arkadaşlarınızla ekip kurun ve son oyun içeriğine göz atın – hem parti zindanları hem de büyük grup baskınları.
  Yağma doldurun! Bunu yapın, ticaret yapın, satın veya parçalara ayırın – endişelenmeyin, nasıl kullanırsanız kullanın, size bağlı değil.
  Üssünüzü oyun stilinize çıkarın.

Zy üniverse oyununu hemen indir !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.