Yohoho!Puzzle Pirates

Yohoho!Puzzle Pirates

 

Yohoho!Puzzle Pirates Oyunu

Yohoho! Perplex Korsanlar Üç Yüzük Tasarımı, oyuncu korsanlık rol oynar 2011 yılında Sega Sammy Holdings tarafından ortaya konan bir organizasyonun, yüksek okyanuslar üzerinde adventuring ve nakit ( “sekiz bit”) ravaging yarattığı aşırı derecede çok oyunculu web tabanlı eğlence olduğunu dolaşıp düşman gemileri (insan veya PC kontrollü).

Bulmaca Korsanları mekaniği bilmeceler tarafından tahrik edilmektedir. Örneğin, bir gemi, oyuncular gemi alabilir herhangi bir zarar yerleşmeye gemiden onu kovmak sintine suyu pompalamak, hız için yelken çalışmaya konuşan bölme alaylarınızı oynar ve marangozluk gerekir seyir yeterince etmek.

$9,95 ücreti bulunmaktadır.

Confuse Korsanlar açık işlenmiş ve grup odaklı olduğunu göstermiştir. Bir süre sonra, korsanlar bu grup, alım içindeki sıralamada ilerlemek ve damarları ve alışveriş mağazaları seyir çalıştırın ve hatta belki de (birbirine grupların bir organizasyon) bir afiş içinde bir ekibin kaptan, egemenlik olma yolunda ilerleme, bir takıma katılmak, veya yasama olabilir bir ada başı. Ada temsil edilir ve shoppes oyuncular tarafından sadece denetlenmektedir.

Bazen, oyuncular ayrıca olursa olsun (Oyun Bahçeleri üzerinde oluşturulan), ada ürün amaçlarla bir ürün yelpazesine için kullanılan yeni denizler (sunucular) veya güzel sanatlar üzerine kullanılmak üzere yeni bilmeceler olmak olsun, saptırma uzatmaya yardımcı çağrısında bulunulur in- eğlence.

Oyuncular örneğin, privateer temalı kelime ve ifadeler, kullanma Üç Yüzük ile bastırarak “Yarr!” ve “Ahoy, sen, ahbap!” Bulmaca Korsanlar arabulucular –  ziyade “Selamlar” ve benzeri ve Okyanus Masters daha bu ifadeleri kullanmak ve bu sadece başlangıç. sürekli yenilenir oyalama News, görünür ipuçları, örneğin, “jackanapes” için, terimler kullanmaktadır.

Aralık 2008 itibariyle 4 milyon Privateers oyuna kayıtlı bulunmaktadır.

31 Ağustos 2011 tarihinde, derivasyon oynat Steam da izin yapıları alınmıştır.  iPad aşaması için destek, daha sonra iPad uygulama tahliye ilan, Temmuz aşamasının destek durduruldu üretilen ve 2013 üç halka içinde boşaltılmıştır 2014

5 Nisan 2016 tarihinde, Üç Yüzük Tasarımı Bulmaca Korsanlar destek yine, yine oldukça Bulmaca Korsanları önceki mühendisleri ve eğlence desteğini devam edeceğini Gray Havens denilen bir kuruluş tarafından Three Rings Tasarım tarafından sağlanacak asla olacağını bildirdi. Bu yeni organizasyon aracılığıyla gerçekleşiyor.[wpsm_video]https://www.youtube.com/watch?v=r9EBqc4ujSo[/wpsm_video]

Denizler ve taksit yöntemleri

Oyuncular Bulmaca Korsanlarının büyük bölümünü hiçbir şey için kullanamazlar. Buna rağmen, taksitli stratejiler, yine de denize nazaran kontrast oluşturuyor. Bir ikili denizde oynamak gibi bir ihtimalle, çiftler ve ayrıca PoE (Eğlencenin bir parçası olarak kullanılan temel para türünün Sekizli Parçaları) ödemelisin. Üye olmak için sadece bir taraftan satın almalar için Sekizli Adet (Pieces of Sight) gerekiyor . Örneğin: bir hediye, ikili bir denizde 5 doubloon ve 5,000 PoE’ye, ancak üyelik denizinde sadece 5,000 PoE’ye mal olabilir.

Üyelik okyanusları

Ana üyelik denizi, 8 Aralık 2003’te eğlenceye resmi sevkiyat tarihi olarak açıldı. Destekleyici denizler, çeşitli renk tonlarında mavinin tonlarından alınıyor – taksit için üyelik tekniğinden sonra gelen deniz Cerulean olarak biliniyor.

Üyelik seferleri her ay 9,95 ABD Doları tutarında olup, uzun vadeli alımlar ve eski rekor indirimleri ile. Ücretsiz (ücretsiz) hesapların sınırları vardır, örneğin, giyim eşyası ve “çizgi üstü” silahların lehine olan kısıtlamalar ve buna ek olarak daha yüksek özel görevliler için belirli kapasiteleri yürütmek için güçsüzlük.

Bir seçenek tekniği, 42 aylık çiftlik sayısını, aylık olarak, her ay fiziksel olarak restore edilmesi gereken birlikte yazışmalar olarak değiştirmektir. Mayıs 2005’te eğlence, fiyat etiketinin etkisi olarak yalnız bir ayı ve dört bilmece bilenebilir bir tek oyuncu modu içeren perakende satış yerlerinde açıkça erişilebilir oldu.

Doubloons üyelik denizlerinde hiç bulunmamaktadır.

Ice olarak bilinen deneme denizleri vardır, denize inanan ve akışını destekleyen ya da geç satın alınan ikili tonları olan bütün oyuncular tarafından erişilebilir. Bir deneme denizi olmasına rağmen, üyelik sonrasında deniz görüntüsü alınır (ödenen tasdikçiler eğlencenin her yerine engellenmeden erişirler).

Oyun kuruluş tarihi–12/08/03

Doubloon okyanusları

11 Şubat 2005 tarihinde başlıca iki kat deniz açıldı. Doubloon denizleri yeşilin gölgeleri altına alınıyor; Ebb ve akış denizleri Meridyen, Zümrüt, Opal (Alman-lehçe) ve Yeşim (İspanyolca-lehçe) olarak bilinir.

Bir ikili denizde, işler tipik eğlence amaçlı nakit (sekiz bit, kısaltılmış Yetki Belgesi) ve çiftli ödemeler denilen bir mikro para ödeme para ile edinilir. Özel / subay / baş rütbenin faydalarını yerine getirmek, sınırlamaları yapmaksızın en çok yön değiştirme oynamak, en pervasızlık şeyleri (örneğin pontonlar, giysiler ve silahlar) satın almak, başka bir grup ya da dolu çağırmak ve diğerlerini yapmak için iki kat fazla harcama yapmak gerekir Önemli teşebbüsler. Aralik 2005 itibariyle, her biri 0,20 $ ila 0,25 ABD doları (tutara bağlı olarak) veya yön değiştirme İŞARETİ için farklı oyuncuların ikili para birimleri elde edilebilir.

İlave parasal nakit ek gerçek ticaret ödemek isteyenler, çok sayıda ikili satın alabilir ve onları PoE için farklı oyunculara takabilir. Hiçbir şey için oynamak isteyen kişiler, çift dublör satın alan oyuncuların ihtiyaç duydukları çiftleri para ile satın alabilirler. Bu gibi ticaretler genellikle yönlendirme ikili ticaret yoluyla yapılır. Bu, bir mal ticareti ticaret merkezi gibi çalışır, bir satın alma ve teklif teklifi yıkılır; Oyuncular ya beklemeye istekte bulunabilir ya da mevcut en iyi talebi karşılayabilir. Bu, gerçek para ya da hem zaman hem de bölme kabiliyeti ile ödeyebileceği bir tazminat olarak, elden geçirme ekranı olarak yeterince yarar sağlar. İlave eğlence nakitleri direkt olarak yön değiştirme etkisine yorum yapmaz; Yetenekleri karıştırmak ve yetkili yetenekler, eğlence nakitlerinden çok daha zorunludur.

puzzlepiratesgame
puzzlepiratesgame

Doubloons, aynı şekilde, seçilen ülkelerde dahili SMS dolumuyla kazanılabilir; ücretler uzak para biçiminde ücretlendirildiğinden, masraflar düzenli olarak bir Mastercard veya PayPal ile yapılan taksitten daha cömertçe daha yüksektir. 42 çift milyondan fazla kişinin üyelik zamanı haline gelmesi, bir cep telefonuna sadece itiraz eden taraftarları destekleyenler olarak lisanslıyor.

200 dolardan ya da ayda bir İngiliz Sterlini olan parayı yakabilirsiniz.

Multiplayer yapboz oyunları 

Multiplayer yapboz oyunları İlişkisel bilmece en az iki oyuncu arasında oynanabilir ve bahis oynamış olabilir. Kılıçla Mücadele ve Rumbling ayrıca Deniz Muharebesi (PC Kontrollü Briganlar ve Barbarlar karşıtı) arasında oynanır. Oyuncular tarafından desteklenen ve ürünün tohumlandığı yarışmalara erişilebilir ve düzenli olarak oynanır; Sadece İçme, Kılıç Mücadele ve Hazine Bırakı yarışmalara Temmuz 2005’e kadar oynanabilirdi. Gürleyen, Nisan 2006’da dahil edildi.

İçki içmek PopCap Alchemy eğlencesi gibidir. 2 ila 6 oyuncu, bu nedenle, üç parçadan birini seçmeli ve son hedefi olan bir tahta üzerine koymalıdır; bu da koyun parçasına bitişik tüm parçalar yeni parçayla gölgelendirme ya da şekil ile eşleşmelidir. Bir oyuncu, yerine oyuncu içkiliğini genişletmek yerine bir parça içebilir ve oyuncu herhangi bir parçayı koyamazsa böyle yapmalıdır.

Oyuncu, aşırı miktarda tanksavar olduğu ortaya çıkması durumunda (ve “kaybolmaya” doğru ilerlediğinde) dönüşleri kaybeder. Oyunun skorlarını oyuncu için birkaç odak noktasına ayarlamak; Bir satırı veya segment puanlarını bitirmek, o satıra en çok puanı olan oyuncu (lar) için daha fazla odaklanır.

Bir tur bittiğinde (ya tahta üzerindeki tüm lekeler kullanıldığında veya belirli bir puana ulaşıldığında) en şaşırtıcı puanı alan oyuncu o turu kazanır.

Variller, fıçılar (tahta kontrolünü elinde tutabilecek bireyler için ekstra odaklanma), kupalar (oyuncuların 8 farklı yönetim çeşitinden birini seçmelerini sağlayan) ve ilk kuralların yeniden oluşturulması gibi bileşenleri dahil etmek için Haziran 2005’in sonuna doğru güncellendi. “Örnek İçme” kural setinde.

Sıradan Kılıç savaş panosu.

Kılıç savaşı Super Puzzle Fighter gibidir. Dört tonun birinden iki engelden oluşan armoni parçaları, bir kuyunun içine düşer. Temel özel durum, bir SMH’ye (okyanus yaratık kovalamaca) gidip gitmediğinizden sonra bu gölgelendirme damlaları için ilave bir gölgelendirme ve kırıcı olup olmadığıdır.

Ayırıcı olmayan bir gölgeleme ve tipik parçalardan benzer bir kılıç çizimi yapan “Kırıcı” parçalar, dokunan benzer parçaların tüm bir araya toplanmasını püskürtün. Orkestra parçalarını ezmek, gümüş kılıçlar gibi rakibe parçalar gönderir ve uzun vadede tipik karelere dönüşür.

Geçit geçidi engellenmemiş son oyuncu (veya oyuncu grubunun). Kavga, esas olarak, bir okyanus savaşının sonuna doğru olan kılıçla savaşmak gibi bir durumda, birbirlerine karşı en az 2 özel görevli bulunduran iki toplantının katıldığı katı kılıç savaşı düellolarını ima eder. Oyuncular aynı şekilde kılıç dövüşünde kullanmak için kılıç alabilirler. Her kılıç rakiplerine alternatif bir örnek gönderir.

Daha pahalı kılıçlar her ne kadar daha şiddetli olma eğiliminde iken, her birinin nitelikleri ve eksiklikleri vardır. Kılıçlar, bıçak, kıvırcık, sümürbük, falchion ve diğerlerini içerir. Her yeni oyuncu, saptırmaya başlıyor, en az pahalı kılıç türü. Olabildiğince, eşsiz iki tonlu parlatıcı ile bir kılıç satın alabilirsiniz; farklı renkler rakibinize kareler gönderirken damlayan tonları etkiler.

Thunder, Puzzle Bobble gibidir; Oyuncular en az üç toplantının yapılabilmesi için kaleydoskopik topları gönderirler. Bununla birlikte, oyuncular aynı şekilde, kısıtlayıcı oyuncunun alanına ekleme yapmak için tarak yapmak için “ücret” çekebilir. Kılıçla savaşmak için oyuncular patlamalarını iyileştirmek için silah alabilirler.

Oyuncular yalnız elleriyle başlarlar, ancak düşmanlarına çeşitli, daha zihin boggling örnekleri gönderen kulüpler satın alabilirler. Kulüpler arasında gafslar, mafsal takviyeleri, çekiçler, pervazlar ve zincirler bulunur. Tipik ikiden ziyade sadece tek bir top ile oynanan, ancak genelde ayırt edilemez olan Boxing adlı bir Rumble varyasyonu var.

Kesme gevşek Bulmacalar

Spades’in Kasım 2004’te sunumu, salona ayrılmalar (daha sonra Carousing Puzzles olarak da bilinir) olarak sınıflandırılan agresif çok oyunculu şaşkınlıkların bir alt sınıflandırmasının başlangıcını ilan etti. Temelde motellerde oynanan bu rekreasyonlarda genellikle farklı kart eğlenceleri yer alırken, oyuncu ve oyuncu arasında savaş ve içki genellikle adalarda bulunan otellere açıktır.

Maça, Kalpler ve Texas onlara tutun poker neredeyse benzer adın ilk kart rekreasyonları için ayırt edilemez oynanır. Maça’da, oyuncuların saptırmaya saygı duyduğunda seçebilecekleri ana kontrol. Kalpler’de, oyuncular dönüşümlü kapanmalara ne zaman değer verdikleri ve tura katılmayacak mı diye seçebilirler. Pokerde tablo boyutu, satın alma ve kırılma noktası tablo oluşturulmasında ayarlanabilir. Burada oynanan Kalpler Omnibus Hearts değil.

Treasure Drop, Çığ sonrası, ya da pachinko’nun bir varyasyonunu takiben, iki kişilik bir bahis saptırmasıdır. Oyuncular paraları bir kol hareketine alternatif olarak bırakırlar. Paranın bir kola çarptığı anda, kol diğer paraya başka bir iz getirerek döndürür.

Paralar kol çerçevesinin tabanına ulaştığında odaklama yapılır. Kaydedilen odağın miktarı, tabana ulaşan madalyon miktarına ve geldiği yere dayanıyor – normal olarak kenarları içeriden daha fazla değerlendirecek. Başka bir saptırma alternatifi, boşlukların tahtada görünmesi ve eğer bir para girerse, keyfi olarak tahtada başka birini gösteriyor.

Konut Puzzles

İhale için erişilebilir 11 ev var. Her oyuncunun oynadığı ilk vesilede ücretsiz bir kulübe (bir oda) alır ve aynı şekilde bir konteyner ve bedroll (her iki mobilya) ve ücretsiz hayvan kemirgeni verilir.

Her evde, mobilya taşımak, mal sahibi uzakta iken bina almak ve bina içinde para kutuları ve dolaplar almak için izin verilir değişen düz bir çift arkadaşı vardır. Doğru sayı evin ölçüsüne dayanır. Ev arkadaşlarının ve erişilebilir alanın miktarı arttıkça konaklama miktarları artar. Süslemeler, adaların etrafındaki mobilya mağazalarında satın alınabilir. Aynı şekilde gruplar ve afişleri zorlamak için özel lobilere çeşitli boyutlarda erişilebilir.

Shack’ın 1 odası var, 1 daire arkadaşı izin veriyor ve 1,250 PoE (kullanım içi para).

Kabin 2 odaya sahiptir, 1 ev eşi ve 2.500 PoE ve 2 doubloon’a izin verir.

Bungalov 3 oda, 2 düz eşi izin ve 5,000 PoE ve 5 doubloons maliyeti vardır.

Yazlık 4 oda, 2 düz arkadaşı izin ve 10.000 PoE ve 10 doubloons maliyeti.

Row House’un 6 odası var, 3 daire arkadaşına izin veriliyor ve 20.000 PoE ve 20 doubloon’a mal oluyor.

Town House 7 oda, 3 daire arkadaşı izin ve 40.000 PoE ve 40 doubloons maliyeti vardır.

Manor 9 oda, 4 düz arkadaşı izin ve 80.000 PoE ve 80 doubloons maliyeti vardır.

Villa’da 10 oda, 4 düz eşe izin ve 160.000 PoE ve 160 doubloon’a mal olur.

Köşk 11 oda, 5 düz eşi izin ve 320.000 PoE ve 320 doubloons maliyeti.

Gayrimenkul 15 oda, 5 düz ortak arıyor ve 640.000 PoE ve 640 doubloon’a mal oluyor.

Galeri, 15 oda, 6 düz arkadaşı izin ve 640.000 PoE ve 640 doubloons maliyeti vardır. Bu evin amacı, sunumlarda mobilya alan veya satın alan mobilya üretmektir.

 Oyunun Web sitesi 

Macera Mmorpg