Yitien Chronicles

Hayal gücü ve 2.5D çizimler bileşenleri olan bir free2play programı tabanlı MMORPG olduğunu. Geç Yuan Hanedanı mevsimlerde, eski Çin dünyada geçen prensip hikayesi sonra atın. Eğer köhne dünyaya barış ve isteği iletmek bağlı Fated biri olacağını söylemek doğru mu? yolculuklarda ve ace misyonlar, seyahat katılmak ve karakter oluşturmak ve yeni donanım almak için macera dünyası ve deafet hasımlarını bulabilirsiniz.

R2games tarafından dağıtılan Yitien,

Yitien-başlangıç

E-posta adresi ile askere ve saptırma başlar. Mmorgonline Karakterinizi yapmadan önce tercih sunucuyu seçmek için bir istek yapılacaktır. Eğer güzel karakterleri cinsel yönelim, adı ve sınıf yönünden iyi kullanırsanız puan alabilirsiniz.

Dört erişilebilir sınıfı vardır: ön kavga hatları üzerinde kalmasını sever ve saldırı onun düşman başlangıç ​​tereddüt değil savaşçı aşmak; kılıç-Kılıç Dancer bir derece yetenekli ace; bilge ve destekleyici Şifacı, son olarak pürüzsüz bir cellât,

Suikastçı.

R2games senin aziz için bir sınıf toplama ardından, sen sapmalar elemanları ve yolculuklarda rahat almak için kısa eğlence öğretim egzersiz bitirmeliyiz. eğlenceleri mekaniği biraz basit ve dolayısıyla sizi yönlendirecektir öğretim egzersiz ile başlayın. Bir sınıf belirli gelişme yolu sonra alın ve farklı yetenek ve kapasitelerinin arttırılması, yeni silah ve dişli kazanmak ve aynı zamanda bunları geliştirmek için farklı şansını kullanmaktadır.

Yitien oynanış

Eğer gezegenin en uzak köşelerine girişim olarak farklı oyuncularla ve ezmek birkaç yöneticileri üzerinde gidecek. Eğer macera aracılığıyla tüm tecrübe karakterler son derece kusursuz ve nazik bir şekilde bir tane giyen olacaktır.

Sen misyonlar yapışabilir veya büklümlü ve eski Çin zemin araştırmak için, onun kutsal ve güçlü kalelerinin tüm müthiş bir titizlik ile hayal etti. tonlar ve zenginlik gerçek bir tat almak için kentsel topluluklar ve enerjik piyasaların hareketli bulvarlara ziyaret edin. derivasyon eğlence için coşku tutmak için diversiyonların çok verir.

Eğlence söylem tahrik gibi şok edici günler ve yolculuklarla yaşanacaktır. Sen hızla yumuşak başlı eğlence misyonları bitirerek yukarı seviyeye ve aynı zamanda farklı yolculuklar ve hedefleri açılacaktır.

o Yuan geleneğin süre sıradan Çinli evlilik ifadeleri ve kültür ve mevcut işin cesur mühendisliği üzerine şiddetle bağlıdır olarak Yitien, kısa arzularını gelmeyecek. eğlence onun çekici hikayesi ve yolculuklarda ve nadir sosyal resimlerin bir ürün yelpazesi koruyacaktır. Bitirmene her misyonu ile gerçeğe yakın alın ve deneyim odaklanır göre ödeme olsun. Eğer bir hayvan almak gerekebilir seyahat arkadaşları almak isteyen kapalı şans.

Yitien-Grup

Yitien farklı oyunculara karşı kendinizi test için sayısız şansı ile olağanüstü kişilerarası organizasyonları sunmaktadır. Diğer meydan ve eğlence Arena üzerindeki saygı ve ayrım kazanan içinde servetlerini deneyebilir. Sen aynı şekilde farklı fraksiyonların derivasyon patronları meydan ve aziz süslemeleri kazanabilirsiniz. Yitien Eğer hoşgeldin ve yoldaşları yanında oynamak sağlar.

Hiç alternatif eğlence gibi, sadece yok suç ortağı keşfetmek veya borsalarında katılmak, birlikte organizasyonlar yapmak; Yitien size saptırma ile yeni oyuncular tanımak için serbest ödülleri iddia etme şansı verir. Oyuncular sen, Yakın oyuncularla, uzak ve geniş Parti sizin Clan konuşmak veya çok sunucu mesajları göndermek için olanak beş benzersiz kanalları vurgulayarak, in-eğlence ziyareti çerçevesinde vasıtasıyla iletebilirsiniz.Yitien her web programında erişilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.