Xulu Mmo Simülasyon Oyunu

Xulu  mmo online olarak oynanan simülasyon formatı ile kurulmuş 10 yıla yakın süren 3D tarzında bir oyundur.Oyun da yeni bir yer oluşturma , araba yarışları , arazide bulunan araçları kullanabilme gibi çok yönlü eğlenceler görebilirsiniz.

Xulu Mmo Online

Xulu mmo oyunlar içinde aksiyon kategorisinde yer alır . Kuruluş yılı 2012 olmasına rağmen şuan Dünya’nın birçok yerinde oynanıyor. Çok fazla online kullanıcısı olmasa da sıkıldığınız zaman çok güzel vakit geçirebileceğiniz simülasyon oyunları arasında yerini alır.

Aslında birçoğumuz yeni nesil oyunları tercih edersiniz . Nitekim eski atari oyunları  bu oyunlara biraz da olsun benzemektedir. Fakat Xulu Entertainment şirketinin kurduğu animasyonlar ile dolu bir hız sanal dünya projesidir.

2007 senesinde Xulu mmo oyununun projesine başlanılmıştır. Yazılımları , medya şirketleri , xulu online serverlerine çok miktarda para harcanmıştır. Yanlız oyun beklenen oyuncu kapasitesine ulaşamamış fakat yeterince oyuncuya sahip olmuştur.

Xulu simülasyon oyunu oynamak tamamen ücretsizdir.

Xulu Mmo Entertainment  Simülasyon Oyunu Oynama Sistemi

Xulu oyununu oynarken sadece bilgisayarınızda , directX 10 içeren ekran kartı ve Windows 7 , Vista özelliklerin olması gerekiyor . Xulu Entertainment alfa testine girerek bazı açıklamalar da bulunmuştur. Xulu oynarken 100’den fazla özelleştirilebilir bileşene ,temel aletlere , ve birçok araç gereci içermektedir.

Sanal dünyasında bulunan araçlar ile çevrim içi rol yapma oyununda büyük etkinliklere katılabiliyorsunuz. Off -road sistemi ve araba oyun savaşları gibi keşifleri de Xulu’da görebileceksiniz.

Bir fizik simülasyon online mmo xulu  oyununda, deneyim kazandıkça hem daha çılgın savaşacak hem de daha hızlı bir görsel efektlere kavuşacaksınız.

Xulu Online Game Özellikleri 

  • Xulu 3d simülasyon oyununda avatarlarınızı özellişterebilirsiniz.
  • 3 d ile kurulmuş robotlar ile başlayıp , sanal insanlara doğru ilerleyebilirsiniz.
  • Özel yapım boyalı ve efektli araba şekilleri bulunmaktadır.
  • Planör , jetcar , uçak aracı ve uzay aracı gibi araçlar bulunur .
  • Oyun da bulunan mekan oluşturucu sistemi kullanarak dahice bir başlangıç yapabileceksiniz.
  • Kişileştirebileceğiniz avatarınız ve araçlarınız ile gerçek bir 3d mmo sizlere sunulmuştur.

Buradan yola çıkarak birçoğumuz bu oyuna hemen tıklama yapsın . Hemen Xulu katalogunu görebilirsiniz . Böylelikle 3 d mmo serverinde aksiyona katılıp , karakterinizi yönetebilirsiniz. Hemen aşağıda bulunan linkten Xulu simülasyon oyununu oyna .

HEMEN XULU OYNA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.