Xenocell

Xenocell

Xenocell, web’de inanılmaz çok oyunculu, bilimkurgu eğlenceyi  andırıp bunu yapıyor. İnsanlık imkansızı başarmaya çabaladıktan sonra, objektif çerçeveye girdikten sonra, UNS Eden’in başkanlığının kazaya mecburiyeti olduğu zaman, o zamanlar belirsiz olan nedenlerden ötürü Ibelis’in acımasız yabancı evrenine varır. Hayatta kalanlar olarak, oyuncunun önemli kısmı tehditkar durumda hayatta kalmaktadır.

Gezegenin evcilleştirilmemiş hayatı, iklimi ve hatta farklı kurtulanları, oyuncunun hayatını sürekli olarak tehlikeye atacaktır. Her durumda, mahalle doğal hayatının DNA’sının yardımı ile sürekli geliştirerek, zalim gezegende vazgeçilmez bir şey yapmak düşünülebilirken, thosXenocell’den daha iyi olan kapasiteleri toplamak başka bir sıralama tanımı gerektirmekle birlikte, çok oyunculu sanal alan etkinliği sistemi En iyi uyan şey – tasvirin uzunluğu olabilir. Bu, oyuncunun soruşturmasına, imal etmesine ve kazanmasına izin verilen muazzam, sabit bir yabancı dünyada olur.

Her oyuncu tamamen eşsiz bir oyun anlayışı kazanır. Xenocell’de geleneksel başlangıç ​​bölgeleri yoktur – yaşam kapınızın zeminle çarpıştığı yerden başlarsınız. Bir başlangıç ​​hedefi, evinizin geliştirilebileceği bir yeri araştırmak ve keşfetmektir. Bu noktada varlıkları biriktirin ve farklı şeyler inşa etmeye başlayın – daha hızlı bir araç, daha iyi donanım, taret ve NPC monitörleri ya da bütün şehir hizipiniz tarafında çalışmaya devam edin.

Eğlence içindeki maddenin büyük bir kısmı usul olarak yapılır. Peyzaj ve hatta tüm biyolojik topluluklar özenle önceden oluşturulmuş bilgilerdir. Saptırmada 4000’den fazla bölge var, bunların büyük bir kısmı oyuncunun hiziplerine yenik düşmek için erişilebilir durumda. Her komşu bölge, bükülme giriş yolları ile bağlantılıdır – iniş ve kalkış için nakliye. Bir bölgeyi kontrol edenler, aynı şekilde insanların giriş yollarını kontrol eder.

Xenocell, oyunculuğun üstesinden gelmek için oyuncuların bir kaç yoldan cevaplar bulmasına izin veren önemli yol katmanlarını içeren eğlence mekanizmasını kullanıyor. Eğlence alanının bir özel bileşeni, bir bölge kırıldığında – örneğin, Twitter, Facebook veya bir e-posta adresi gibi basit bir karar üzerine sunum yapan – sahibi tarafı hazırda bekleyen tetikleyiciler geliştirmeye özen gösterme kapasitesine sahip. Oyuncunun çalışkan yaşayan evreninin birinin desteğine ihtiyacı olduğunda. Bu bileşen, NPC’nin asker alması ve direnç taretlerinin inşa edilmesi söz konusudur; bu bileşen, oyuncuya ya da bütün bir kabilenin olay gerçekleştiği anda bir olayı keşfetmesine olanak tanır.

Eğlenceye yakın olmasına rağmen, grubun başlığı göndermeye ve ilk iki ay boyunca güçlenmesine yardımcı olmak için 20.000 dolara ihtiyacı var – ki bu ayrılmanın kendisini tamamen destekleyebileceğini güvence altına alıyoruz. Xenocell, daha mantıksız oyuncular için önerilen içeriğe ulaşmak için isteğe bağlı düşük ücretli üyelik modeliyle oynamaya izin verilecek.

Bitgap Games

GAME LİNK

Aksiyon Bilim kurgu Mmo