XenoBlade Chronicles 3D Rpg Oyunu

Xenoblade chronicles 3d olarak geliştirilmiş, 2015 yılında beta sürümünü tamamlamış ve monoliht soft firması tarafından yayınlanmıştır.Oyun formatı aksiyon rpg  olarak bildirilmiştir. Bu rpg oyunlar arasında 2010 yılında Japonya’da piyasaya çıkarak büyük ilgi görmüştür. Hala Dünya sıralamasında yerini koruyan oyunun sistemi ve efektleri ilgi çekici olarak görülüyor .

XenoBlade Chronicles RPG NEDİR ?

Xenoblade chronicles rpg oyununda fantezi game ve bilim kurgu oyunları içeriklerini de kendine yer edinmiştir. Bu oyun bazı Kuzey Amerika’da 2012 yıllarında oyunculara gösterime başlayarak rekor kırmaya başladı . Rpg Xenoblade oyunun da parti sistemi ve parti içerisinde verilen görevleri tamamlama özellikleri bulunuyor. Tamamen savaş sistemini içeren devasa çevrim içi rol yapma oyunudur .

Bu oyunun kurucusu ve seneyosunu Tetsuya Takahashi  tamamlamıştır. Daha önce video ve oyun yapımı konusunda uzman olan Tetsuya XenoBlade chroniclesi geliştirerek uzmanlığını markalaştırmayı başarmıştır. 

Xenoblade Chronicles Rpg Nasıl Oynanır ? 

İster tek karakter ile oynabileceğiniz  Xenoblade aksiyon Rpg’de silkroad online gibi parti kurarak daha güçlü karakter geliştirmeyi başarabilirsiniz. Xenoblade chronicles 3d mükemmel açık dünya özelliği sayesinde , oyunculara geniş içerikler ve tasarımları görmeyi mümkün kılmıştır.

Chronicles’de gece modu ve gündüz modu vardır. Gece ve gündüz modunun amacı , mesela gece modu oynarken karşınıza farklı güçte düşmanlar çıkmaktadır. Farklı bir özelliği ise oyunda eşya toplama sisteminin geliştirlmiş olmasıdır. Collectopaedia adı altında bir rol sergileyen bu sistemi de oldukça oyuncuları sevecektir.

Monster tarafından geliştirilen Xenoblade 3d RPG  oyunu Nintendo 3DS  önceki modelleriyle uyumlu değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.