War frame

Warframe nedir ? Oynanış şekli War frame, Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için Digital Extremes tarafından yaratılan, oynamak için izin verilen üçüncü bir kişinin atıcı bilgisayar oyunudur.

War Frame Oyunu Nedir ?

Warframe’de oyuncular, çeşitli gruplarla savaşa son vermek için yüzlerce yıllık derin uykudan uyanmış eski moda savaşçılardan Tenno’dan kişileri kontrol ediyor.

War frame Ayarları

Warframe’de oyuncular, Tenno’dan yüzlerce yıllık derin uykudan uyanmış eski bir savaşçı ırkını, harekete geçirilmiş ve parçalanmış insan klonlarından birisi olan Grineer’le savaşa gönderiyor; Keskin kenarlı süper bir organizasyon olan Corpus, özerklik ve lazer yeniliğini uygular; Technosit kirliliğinin enfekte, deforme olmuş kayıpları; Ve daha sonra Sentients, yüzlerce yıl öncesinden geri sürülmesinin ardından Tau çerçevesinden geri dönen mekanik yaratıkların bir uzuvlı zorlayıcısı.

Geri savaşmak için Tenno, istisnai kapasitelerini – eponymous Warframes’i – kanalize etmek için uzaktan kumandalı biyomekanik giysiler kullanıyor.  Daha sonraki misyonlar Warframes’in Void tarafından eksantrik güçlere sahip olan gerçek Tenno’nun insanoğlunun bilinciyle ilişkili olan biyomekanik kabuklar olduğunu ortaya çıkarıyor.

Bu güçler, hakarete maruz kalmalarını istemiş ve Ay’daki staz ünitelerine sürülmüşlerdir. Tenno ve Savaş Çerçeveleri, Orokin İmparatorluğu tarafından Hassaslara karşı çılgınca bir savaşta kullanıldı ve saldırılarını durdurdu.

Her durumda, belirsiz nedenlerden ötürü, bir önceki sözü geçti ve İmparatorluğun çökmesine neden oldu.

İmparatorluk, Tenno başka bir zamana kadar stasis halindeyken, kalanları Grineer ve Corpus’a çevirdi.

warframe online
warframe mmorgonline

Oynanış şekli War frame

Oyuncu, Görevler veya PvP içeriği aracılığıyla “Toplama” yoluyla PvE içeriğine katılabilir. Ek olarak “Yolculuklar” var, bunlar PvE görevlerinin arkasında bir hesap veya hikaye ile düzenlenmesi.

Erişilebilir misyonlar, yakın gezegensel sistemin gezegenleri olan Phobos, Europa, Lua (Dünya’nın ayı) ve küçük insan gezegenleri Pluto, Ceres, Eris ve Sedna’ya dağılmış durumda.

Oyuncular aynı şekilde, farklı gezegenlerde kavşakları tamamlayarak veya Voy’u kullanarak farklı eğlence egzersizleri aracılığıyla, örneğin misyon ödülleri, yolculuk ödülleri vb. Yoluyla Fissüred yoluyla Void olarak bilinen bir cep ölçüsünde belirlenmiş misyonlara erişebilirler.

Oyuncular, stoklarında tüm Warfram’lara sahip olabilirler, ancak sırayla her birini hazırlayabilirler. Savaş çerçeveleri ve ayrıca saptırmada farklı bileşenler, çok gölgelik ayarlanabilir. 3-5 ayda bir yeni Savaşlar üretilir ve boşaltılır. Her Warframe’in 4 dinamik kapasitesi ve çok fazla kapasitesi vardır.

Bu kapasiteler birlikte bir işbirliği oturumunda işbirliği yapmak için birlikte veya farklı Warframes’tan kapasitelerle kullanılabilir. Warframes temelde bir oyun sınıfı için değil, gizlilik veya korumaya benzer ancak modların farklı harmanlarını kullanarak daha yarım ve yarım oyun stiline uyacak şekilde ayarlanabilir .

Her Warframe’in kapasiteleri, tasarımcılara güvenerek değişebilir Gruptan eleştiri ve eleştiri üzerine.

Oyuncular üç silahla donatılmıştır: önemli bir silah (örneğin, bir tüfek, yay ya da av tüfeği), isteğe bağlı bir silah (genelde bir silah, ancak bazı durumlarda kunai gibi kılıçlı silahlar) ve bir karışıklık silahı Örneğin, kılıç, tomahawks ve kızak). Tüm vitesler, düşmanlardan düşen veya misyon ödülleri olarak verilen “mods” la yeniden tasarlanabilir; Bunlar donanımın bulunduğu alanlara yerleştirilebilir, boşaltılabilir ve güncellenebilir. Sidekicks aynı şekilde hazırlanabilir ve her biri kendi güçleri olan görevlerde Tenno ile birlikte hareket edebilir.

Bunlar mekanik nöbetleri sürükleyebilir ya da bir yolculuktan sonra, oyuncular kendi Kubrow’larını, boynuzlu bir burnu olan köpek süslü bir monotreme ya da sürüngen unsurları olan kedi benzeri esque yaratıklarından bir Kavat kazanabilirler. Savaş çerçeveleri, donanım, yardımcılar ve ayrıca saptırmada farklı bileşenler düzeylenebilir; bu da nitelikleri genişletir veya daha fazla “mods” hazırlamasına izin verir.

Oyuncular görevlerinin ortasında kendi özel küçük, ayarlanabilir gemi dinlenir ve geçer. Dört kişiye kadar (Yargılama misyonları sekiz) oyuncu, misyonları bitirmek için, diğer bir deyişle düşmanları dağıtmaktan, terminallerden bilgi toplamak, yüksek konum verme / tehlikeli hedefleri öldürmek, bir eskiyi korumak ya da bunun mümkün olacağı ölçüde yapmak gibi görevlerde bulunurlar. Önce onlar kaldırılabilir ve misyonu bir kazanmayı düşünün.

Görevler, oyuncuların karşı karşıya kalacağı rakiplerin kalitesini gösteren, öncül bir öneme sahiptir. Sürekli olarak zahmetli düşmanlarla ve nispeten daha önemli ödüller ile, oyuncuları istediği süre boyunca ilerlemelerini güçlendiren, durdurulamayan farklı dalga misyonları vardır.

Kamera üçüncü kişinin çekimi için omzun üzerinde bulunmaktadır. Oyuncu sıçrayabilir, koşuşturabilir, kaydırabilir ve hareket edebilir ve buna ek olarak sisteme katılarak hızla tüm seviyeye geçebilir ve düşman atışlardan uzak durursunuz. Yön değiştirme ek olarak oyunculara düşmanları savuşturmak, caydırıcı maddeleri atmak veya gizemli aralıklara erişmek için parkour yöntemlerini kullanmalarını sağlıyor. Haritalar, hiçbir seviyenin benzer bir tasarıma sahip olmaması için önceden bir araya getirilmiş odalarla usule göre üretilir. Bazen oyuncu, misyonlarda devam etmesi için küçük bir zamanlama noktasında normal eğlenceye kıyasla daha küçük bir perde tamamlayarak güvenlik terminallerini kesmek zorunda kalacaklardır.

Krediler, mühimmat, varlıklar ve modlar set alanlarında, örneğin dolaplar ve tahrip edilebilen bölmelerde bulunabilir ve düşmanlar tarafından düşürülebilir.

Bir oyuncunun Tenno’nun bütün refahını kaybetmesi durumunda, Tenno düşer; Eğer oyuncunun herkesten uzak olması durumunda, bu görev için canlandırmalarından birini canlarından birine geri dönmek için kullanabilir, oysa farklı oyuncularla başka bir oyuncu bu Tenno’yu geri yükleyebilir. Her Tenno’nun öldüğü ve kimsenin hayata döndürülmemesi durumunda ya da belirli bir misyon nedeniyle hedefe ulaşılamazsa, misyon oyuncuların resmi olarak toplandıklarından ötürü herhangi bir ödül üzerine küfrederek kapanır.

Yeni silahlar, Warframes, vites ve bu tür bir donanım geliştirmek için ana hatlar, hem amaca uygun kredilerden hem de microtransaction yoluyla satın alınabilen ya da oyun içi takas edilebilen üstün bir nakit olan Platinum’dan yararlanılabilir. Ayrıca, birkaç diyagram belirli düşmanlar tarafından düşürüldü.

Anahatlar  karakterize edilen teçhizat, misyonlardan toplanan varlıkları kullanarak inşa edilebilir. Oyuncular oyuncaklarının bir kısmının değiştirilmesine de katılabilirler.

Gelişim War frame

Bilgisayarlı Extremes’in 2008 bilgisayar oyunu Dark Sector’un başlangıçta, uzayda bir bilim-kurgu koşulu altında gerçekleşmesi planlandı; oyuncular, zihin üfleme güçleri ile yumuşak mekanik bir takım elinde olan bir karakterin parçasıydı. [4] Bununla birlikte, Karanlık Sektör redesignd ve bilim-kurgu parçalarının çoğunluğu hurdaya çıkıyor.

2012’de Digital Extremes, karakter ve düzey taslağı ve farklı isimlerle geri dönüş yapan ilk Dark Sector fikrinden şiddetle edinen Warframe’de bir çekim yaptıklarını bildirdi.

[wpsm_video]https://www.youtube.com/watch?v=Hczxgm4Xeuw[/wpsm_video]

Yayın War frame

Bilgisayarlı Extremes, Warframe’in 24 Ekim 2012’de beta’yu kapatmasına başladı. Bu noktadan itibaren, birkaç form ve düzeltme bültenleri ve açık beta, 25.02.2013 tarihinde yürürlüğe girdi. Bir PlayStation 4 varyantı da oluşturuldu ve Kasım 2013’te desteğin gönderiminde taburcu edildi, oyunun Xbox One sunumu 2 Eylül 2014’te yürürlüğe girdi

Resepsiyon War frame

  • Toplam puan
  • toplayıcı Skor
  • Metakritik (PC) 68/100
  • (PS4) 64/100
  • (XONE) 62/100

Warframe, dokuz incelemenin ışığında, Metacritic hakkında 68/100 puan alan yorumcular tarafından harmanlanmış denetimleri aldı. Eğlence konusundaki PS4 uyarlamaları, aynı şekilde, harmanlanmış veya normal anketlerle elde edildi ve Metacritic’te 64/100 puanı kaldı. GameZone’dan Mike Splechta, PS4 yorumlamasını 8.5 / 10 verdi: “Artık, Monster Hunter gibi oyunlardan daha iyi olanları hedefleyen şeyleri akıllarında tutmaya mecbur olduğunuz yön değiştirmeleri takdir ederseniz, Warframe olağanüstü bir şekilde Aynı denklemin yanısıra büyük bir ek olarak yerine getiren ve daha hızlı tempolu bir dövüş ile “denildi.  IGN, eğlence merkezini öven 7,0 oyununa verdi.

Eğlence, Steam’de erişilebilen en çok oynanan rekreasyonların arasındaki çarpıcılık arasındadır. Advanced Extremes, saptırma ve eğlencenin hayran kitlesi için yarattığı sürekli güncellemelere başlığın kazanılmasını karakterize eder.

Bilgisayarlı Aşırılıklar, eğlencenin başkalarından büyük bir değer almadan sayısız şeyi güvence altına alıp koruyabildiğinden saptırmayı “maverick başarı” olarak tasvir etmektedir.26 milyondan fazla oyuncu eğlencenin lansmanından sonra oynadı.

Mmorpg oyun War frame :03/25/13

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.