Mmorg online oyunlar ile sizlere en güzel ücretli oyunları açıklayıp içlerinden hoşunuza gideni seçebileceksiniz.Piyasada Ücretsiz diye kandırılarak ücretsiz oyunları gördüğünüz de ücretliyi tercih edebileceksiniz.En iyi ücretli MMORPG oyunları huzurunuzda.

Geçtiğimiz günlerde sizlere en iyi ücretsiz MMORPG oyunlarını listelemiştik. Ücretsiz oyunlar hakkında bilinen bir olay vardır ki eminim hepinizi rahatsız ediyordu. Aslında hiçbiri ücretsiz değil. Abonelik sistemi veya daha kötüsü parayı verenin üstün olduğu oyunlar piyasada gereğinden fazla yer alıyor.

Oyunu bir yerlerden görüp, beğenip başlıyorsunuz. İlk birkaç gün hatta birkaç hafta oldukça güzel ilerlerken oyun yavaşlamaya, sizi kısıtlamaya başlıyor. Fark ediyorsunuz ki para verip bir şekilde öne geçmeye çalışmazsanız verdiğiniz emekler, harcadığınız saatler tamamen kayıp. Birkaç lira verip kurtulurum deyip bu bataklığa düşerseniz emin olun çıkışı kolay olmayacaktır.

İşte bu noktaya ücretli oyunlar devreye giriyor ve uygun fiyatlara size oldukça adil bir oyun deneyimi sunuyor. Lafı daha fazla uzatmadan sizi en iyi ücretli MMORPG oyunları ile yalnız bırakıyoruz.

ÜCRETLİ ÇEVRİM İÇİ MMORPG

Ücretli olarak yayınlanan ve kaliteli mmorg oyunlar arasında yer alan bazı oyunlar :

ARK: Survival Evolved 

ARK: Survival Evolved

    ARK: Survival Evolved

Hayatta kalma oyunu ve açık alanda dinazorlar dünyasında bir  açlıktan ölmek üzere olan bir adam veya kadın olarak hayatta kalmak için avlanmalı, malzemeler yapmalı, yiyecek ürünler yetiştirmeli ve barınaklar inşa etmelisiniz.

Çıkış tarihi :27 Ağu 2017

Fiyatı : 77 tl
Diğer serisi :ARK: SURVİVAL EVOLVED EXPLORER’S EDİTİON  =Fiyatı 134,99
Bu oyun macera ve aksiyon mmorpg tadında formatlanmıştır.
dark souls ııı deluxe edition
dark souls ııı deluxe edition

 

 Aksiyon tarzında bir mmorg online oyundur.Oyuncular, daha hızlı bir oyun ve daha fazla bir savaş deneyimiyle mükemmel bir havaya girecek. Hem eski oyun  severler hem de yeni oyuncular, sürükleyici bir oyuna ve gerçekçi grafiklere boğulacaktır.

Oyun satış Fiyatı : 54,50 Tl

  • Total War: THREE KINGDOMS  : Three Kingdoms, ödüllü Total War serisinin bir sonraki büyük tarihsel strateji oyunudur.Geliştiricisi CREATIVE ASSEMBLY’dir. Oyun dünya çapında aşırı üne sahiptir.Ücretli oyunlar içinde güncel fiyatı 179.99 tl