Shenzhen I/O

Shenzhen I / O, Zachtronics tarafından Microsoft Windows, Linux ve macOS için tasarlanmış bilgisayarlar için yaratılmış şaşkın bir bilgisayar oyunu ve programlama saptırmasıdır. Eğlence, Kasım 2016’da taburcu edildi.

Shenzhen I / O – Oynanışı 

Shenzhen I / O, oyuncuların Shenzhen, Çin’e götürmek birleşik tasarımcılığı bir yenilik organizasyonu olan Shenzhen Longteng Elektronik şirketi için çalışmak için beklediği, karışık bir bilgisayar oyunudur. Yönlendirme yakın gelecekte belirlendi.Çöp Kutusu Eğlencenin bir parçası olarak kullanılan programlama lehçesi, düşük seviyeli bilgisayar yapımı gibidir

İyileştirme ve bırakma  Shenzhen I / O

Shenzhen I / O Zachtronics tarafından üretildi. Eğlence, eski başlıkları TIS-100, 2015 yılında taburcu kodlaması bir bilmece saptırma için derin bir halefi olarak görülüyor.

 Şanghay’da doğum gününü kutluyoruz .TIS-100’den daha hoş bir kullanıcı arayüzü ve karakterlerin atılmasını sağlama.  Zachtronics, oyunculara Shenzhen I / O’yı nasıl oynayacaklarını göstermek için bir öğretim egzersizini oldu.

Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri  Anlatı bileşenleri, oyuncuyu anekdot ürünleri yapmak için görevlendirerek manuel ve oyun alanına dokunun.

Zachtronics Eylül 2016’da Shenzhen I / O’yu bildirdi  Ve Buhar Erken Erişimi ile eğlenceyi uyarlanmış bir uyarlamayı Ekim 2016’da tamamladı.  Dönüşüm atlaması, 17 Kasım 2016’da Linux, MacOS ve Windows için önerişime başladı.

Zachtronics oyuncuların girişinden 16 Ocak 2016’da farklı, bağımsız bir başlık olarak Shenzhen I / O’nun alanlarında daha küçük olan Shenzhen Solitaire’ı da boşalttı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.