Rusty Lake Hotel

Her şeyin olabileceği garip bir yer olan Rusty Lake’e hoş geldiniz. Şimdiye kadar oynayacağınız en şaşkın eğlence düzenlemesini sunuyoruz.

Neden önce adulated Cube Escape düzenlememizi deneyemiyoruz? 3D şekillere, “kaçış odası” hissi ile ürkütücü ve çevresel ani ve zorlu girişimleri yönlendirmek için bir şans verin. Şu anda, Rusty Lake evrende meydana gelen dokuz Küp Escape eğlencemiz var. IOS, Android’de hiçbir şey için onları indirin veya Masaüstü’de ​​oynayın.

Küp kaçış düzenlememizle Rusty Lake’de meydana gelen olağanüstü öykü çizgileri ile iki premium deneyim rekreasyonu yaptık. Rusty Lake Otel’de beş canlıya yöneltilen ziyaretçilere yıkıcı yemekler servis edin veya Rusty Lake deneyimini kazanan onur kazandığımız Vanderbooms’un kan lekesini uzatın: Kökler.

Sağ tarafta, tahliye tarihe göre sıralanan çeşitlemelerimizin her birinin yıkıntısını keşfedebilirsiniz.

Dağılım girişimizde ücretsiz eğlencelerimizi oynayabilir, buna ek olarak başka deneyim, oda kaçış ve şaşkın rekreasyon bulabilirsiniz. İlginç bir hikaye, atmosfer ya da ileri ileriye dönük tasarımcılar tarafından yapılan bir eğlence oyunlarından rekreasyon seçtik.

Yeni güncellemeler ve madde için blogumuza, çevrimiçi ağa veya broşürümüze bakın.

Rusty Lake’de büyüleyici bir yer olmasını dileriz!

Rusty Lake Hotel Videosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.