Runes of Magic Game

Runes of Magic sunucuları, distribütör organizasyonunun seçimi ile 31 Haziran 2013’te kapatıldı. Türk MMORPG alanında başka bir çağ açılıyor! Runes Of Magic, Türkiye tecrübesiyle, adrenalin yığılmış PvP kavgaları ve geniş iki katlı sınıf çerçevesi ile Aeria Oyunları ile ayrılmaya başladı. Tuhaf hayvanlar, yetenekli büyü ve şaşırtıcı savaşçılarla dolup taşan bir dünyanın kapısını yaymak ve gözden kaçan bir krallığın imtiyazlı anlayışlarını yıkmak gerekiyor!

Runes of Magic Özellikleri

İki Katlı Sınıf Sistemi

Runes of Magic what is
Runes of Magic what is

Mmorpg oyunlar arasında bir yan sınıf seçmek, karakterin hakiki kabiliyetini ortaya çıkarır. Rakipsiz ve yeni bir aziz yapmak için ilke yeteneklerinizi ve astlarınızın armağanlarını bir araya getirin! İstediğiniz anda göze batmayan bir zahmetle Savaşçı bir üstesinden gelin, dairesel bir bölüm tutan bir Sihirbaz – potansiyel çıktılar kaçınılmazdır!

Mmorpg runes’te taborea yaratıklarını takip etmenin uzun bir günün ardından, kendi evinizde dinlenin! Evinizi kendi beğeninize göre fayans döşeyin ve değerli şeyler ile geliştirin. Şehrin gürültüyle ters yönde ilerleyin ve evde dinlenin! İtici Rune Sistemi Donanımınızı yeniden yapın ve kasıtlı olarak tamamen düşünülmüş Rune çerçevesinde bulunan olağanüstü iyileştirmeleri takviye edin. Şaşkın trafonları kullanmak için koşucuları teslim edin ve geliştirin ve dişlinize özel ölçülebilir ödüller verin!

Önemli Noktalar Rene ne sunacak bizlere ? Birincil Özellikler

 Mmorpg oyunlar içinde runes of magic oyunu bedava indir ve oyna Normal serbest madde ile  yenilikler gelmiştir. 4000’den fazla enerjik atama ve destansı yolculuk düzenlemesi oluşturulduÜç farklı ırk Sayı sınıfında on Çok sınıflı çerçeve İpucu üstü ve Set Skills Tekil oyuncu evleri Çok çeşitli evcil hayvan ve evcil hayvanların çerçeveleri PvP savaşlarına enerji veriyor.

 Runes of Magic Karakter Gelişimi

Üç yarış ,On sınıf,  Farklı sınıf çerçevesi Özelleştirilebilir sınıf yetenekleri ve buna ek olarak birinci sınıf ve set yetenekleri  mevcuttur .Zamanın çoğunu genişleten üst Eş güdümlü ödüller ile koruyucu katman setleri Yetiştirerek varlıklarını toplamak için kendi özel bitkilerinizi geliştirin Geniş yaratıcılık ve montaj çerçevesi Özelleştirilebilir oyuncu barınağı,  Hizmetçi sistemi ,  Evlilik de dahil olmak üzere çeşitli ilişki çerçeveleri bu oyunda vardır.

Geliştirici: Aeria Games   /  Yayımcı :Aeria Games 
 Yayın tarihi :—- Oyun kapanmıştır-sadece amerika serveri açıktır.Link aşağıda
 Platformlar:Linux , Macintosh , Windows  
 Tür:Büyük Multiplayer, Rol Oynama/Tema:Mmorpg yaş-12+

Runes of Magic  oyununa     Başlamak Kolay  ve Başlangıç ​​Bölgelerini Etkileyici  olarak  her yarış için olağanüstü başlangıç ​​lokalleri Aceminin eğitimsel uygulaması Acemi’nin 30 yaşına kadar olan evcil hayvanları Ana görev düzenlemesinde destekleyici öğretim egzersizi  ve Kılavuz çerçeve Karakterinizi fareyle kontrol edin veya potansiyel olarak konsolu (WASD veya cıvata tuşları) vardır.Özelleştirilebilir UI, müşterinin ek öğelere girmesine ve buna ek öge  vermesine izin verir .Yön değiştirme kılavuzu ve radar çerçevesi trader’ları, varlıkları ve seyahatleri bulunur. Ortak sesli görüşme (Vivox) mevcuttur.

Dev Topluluk :Devam eden yönlendirme olaylarında sürekli gelişen Çok özelleştirilebilir ve genişletilebilir toplum yöneticileri Çelişkili toplumlara karşı savaş atın ,kazanmaya çalışın. Toplum gezileri ve küçük rekreasyonlar Oyuncular, uygun şeyler için değiştirilebilen durumlarda ‘Old Mementoes’ kazanırlar.


Runes of Magic Game

Runes of Magic Game” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.