Romadoria

ROMADORİA Oyununu Gözden Geçirelim

Romadoria, antik Roma’da sabit bir prosedür MMO setine oynamak için yaratıcı izin verdi. Herhangi bir gerçek programda basitçe oynanabilir, vahiy, başarı ve kavga için özel bir zaman sunuyor. Oyuncular, dünyadaki stratejik prevelansı kullanarak krallıkta bir enerji yerini seçmek için savaşıyorlar ve bilinen dünyada olağanüstü beğeni toplamaktadır. Silahlı kuvvetler muazzam kavgalara dönüşmekte ve başkentlerini kimin ve neyin varılacağının bir modeli olarak oluşturmaktadırlar.

İLK ÖZELLİKLER ROMADORİA

  • – Egemenlikte bir enerji yeri için savaş
  • – Farklı oyuncularla etkili bir grup oluşturun
  • – Çok sayıda farklı oyuncuya karşı savaş
  • – Yerleşiminizi güçlendirin
  • – İndirme gerekmiyor
  • – Tamamıyla oyuna izin verildi

Yerleşim, romadoria da İlerleme

Romadoria nasıl oyundur ? Oyuncular, önemsiz bir şekilde küçük bir devletin yöneticisi ve yöneticisi olarak alanın topraklarında bir yer ayarlamış olarak başlarlar. Başlangıca doğru, sadece para ve askeri kurslarda sosyal etkinlik varlıklarıyla, değişim ve araştırma yaparak üretilmesi gereken şehirler var. Oyuncunun enerjisini genişletmek için yapılabilecek çeşitli yapılar var. Halkın ihtiyaçlarını karşılamaları ve korunmalarını belirli yapı ve birliklerle çözmeleri gerekiyor.

Cetveller ilaveten ilerlemelere erişmek için araştırmalara kaynak koyabilirler. Daha sonra yoğun bir silahlı kuvvet oluştururken, oyuncular kendi alanlarını genişletmek için diğer oyuncuların illerine saldırma kapasitesine sahip olacaklar. Olsun da, strateji veya kavga yardımı ile kurallara ihtiyaç duyup duymadıklarını seçmek tamamen onlara kalmıştır. Her durumda, rakiplerinin önünde bir sahne olması için yeterli maddi tecrübe edinmeleri gerekir.

Varlıklar ve Yapısı Romadoria

Romadoria, oyuncuların toplamak ve inşa etmek için beş çeşit varlık ve 21 yapı vurguluyor. Örneğin, Villa Rustica, mazeret üretirken, örneğin, Insula, Atrium ve Villa Urbana gibi yapılar, saptırma içindeki en kritik varlık olan eğlence amaçlı nakit olan Denari’yi üretir. Paraların, birliklerini ödemek ve araştırmak için yapılar geliştirmesi bekleniyor.

Sükunet ve atışlar kavgalara ilgi duymak için gerekli olan varlıklardır. Beşinci varlık, oyuncuların kendilerini teslim edemediği şaraptır. Üstün bir parayla çalışır ve orijinal nakit ile veya farklı oyuncuların yağmalamış olarak satın alınması gerekir. Şarap, yapıların geliştirme zamanını kısaltmak veya birkaç noktaya dikkat çeken belirli bir bina satın almak için kullanılan varlıklar için değiştirilebilir.

Eyaletindeki bir ticaret merkezi, oyuncuların zenginliklerini oluşturma ve mücadele için gerekli varlıkları elde etme nihai hedefini göz önünde bulundurarak oyuncuların birbirleri ile varlık değişimi yapmalarını sağlar.

Araştırma, yerleşimi ilave etmek ve etkili bir silahlı kuvvet geliştirmek için nihai hedefi akılda tutarak temel bir perspektiftir. Sorgulama yapma kapasitesine sahip olmak için, oyuncuların yeni askeri birimler ve tahrik edilen yapı türlerine erişmelerini sağlayan bir enstitü geliştirmeleri gerekir.

ROMADORİA  ORGANIN KURULMASI

Romadoria oyuncuları, yerleşimlerini korumak için geniş ve yetenekli bir silahlı kuvvete ihtiyaç duyuyor ve ayrıca farklı oyuncuları yenip etki alanlarını genişletiyor. Güçlendirme atölyesi, korunan yapılara saldırması beklenen donanım üretirken, güçlendirme yeni birliklerin hazırlandığı yerdir. Oyuncular, savaşta onları kullanmak için filler için üreyen bir çiftlik bile yapabilirler.

Erişilebilir ünitelerden oluşan geniş bir küme, örneğin gladiuslu erkekler, geniş sözcükler veya savaş filleri gibi oyuncular, yapılarını ve devletlerini aşmak için diğerlerini saldırı yapabilir. Her durumda, saldırılarda ve bariyerde ek olarak örgütleri birbirine ya da kabile şekline dönüştürmek tamamen düşünülebilir. Sevimli ve sistemli oyuncular sıralamada yükselmek için zafer kazanırlar.

Romadoria Oyna !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.