PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı Hatası

Pub g oyunun en sinir aldığınız yerinde tekrar oyuna girmeye çalışırken dış sağlayıcıdan doğrulama yapılamadı hatası alıyorsunuz.Çok sinir bozucu bir durum oyunu tekrar açmak dakikalarınızı alarak arkadaşlarınızı bekletmek demektir.Peki nasıl çözülür dış sağlayıcı hatası bunlara göz atalım .Ve steam dan yayınlanmayan bu sorunlara göz atalım .

PUBG dış sağlayıcıdan doğrulama yapılamadı hatası nasıl çözülecek? PUBG dış sağlayıcıdan doğrulama yapılamadı hatasının anlamı ne ? PUBG dış sağlayıcıdan doğrulama yapılamadı hatası çözümleri ve nasıl düzeltilir. Dış sağlayıcıdan doğrulama yapılamadı hatası çıkıyor?Playerunknown’s battlegrounds dış sağlayıcıdan doğrulama yapılamadı hatası ve çözüm yolları nelerdir ?

Dünya çapında nam sarmış oyun playerunknows

Oyunda çıkan bazı aksaklıklar oyuncuların kötü eleştirileri haline dönüşmektedir.Steam oyunun en sık yaşanan hatası Pub g sunucu hatalarıdır.Bunlara nazaran Pubg çok kaliteli güncellemeler getirerek kendi sunucusunu ve yoğunluk nedenleri ile dış sağlayıcıdan doğrulama yapılamadı hatası vermektedir.Pekala dış sağlayıcıdan doğrulama yapılamadı hatası nedir nasıl düzeltilir ? Ve dış sağlayıcıdan doğrulama yapılamadı hatası kalıcı olarak nasıl yok edilir ?

Pubg günümüzde çok yayılan bir oyun türüdür. Format şekli ve kapasitesi kimi bilgisayarda pek elverişli değildir.Steam dış sağlayıcıdan doğrulama yapılamadı hatası ile ilgili pek bildiri yayınlamıyor.Ama oyuna başlayanlar direk karşılarında dış sağlayıcıdan doğrulama yapılamadı hatası tekrar dene diye bir uyarı yazısı ile karşılaşıyor.Peki oyundan soğutan bu çözümün giderilme yollarına bakıp neden verdiğini görelim .

Öncelikle pubg dış sağlayıcıdan doğrulama yapılamadı hatası oyun kurucularının yapmış olduğu herhangi bir tekniksel hata olmadığını bildirelim.Oyuna girdiğiniz anda aşırı talepler oluşmaktadır.Bunların sonucunda ise sunucuları şişmektedir.Yani dış sağlayıcıdan doğrulama yapılamadı hatasının sizin bilgisayarla bir alakasının olmadığını öncelikle anlayalım .

Dış sağlayıcıdan doğrulama yapılamadı hatası Pubg ‘De Nasıl Çözülür ?

Playerunknown’s battlegrounds Steam içeriğinde çok geniş bir oyuncu sayısı mevcuttur.Bu geniş oyuncu sayısı belli saatlerde oyuna girdiği için dış sağlayıcıdan doğrulama yapılamadı hatası vermektedir.Mesela oyuna gündüz girdiğiniz zaman böylle bir hata ile karşı karşıya gelmeyeceksiniz.

Oyunun en temel özelliği geniş sayılı oyuncu kitlesidir.Bu hatanın en önemli etkeni budur.Yani dış sağlayıcıdan doğrulama yapılamadı hatası verdi diyerek sinirlenmeye hiç gerek yok 🙂 .Peki diğer dış sağlayıcıdan doğrulama yapılamadı hatasının çözümü nedir derseniz sizlere bir videoda bunu izah edelim.Video bize ait değildir.Fakat bizim son çözüm yolunu bu videoda görebilirsiniz.

Umarım bu yazımız fayda sağlamıştır.

PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı Hatası” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.