POKEMON GO ROKET TAKIMI

Müthiş bir buluş roket takımı Pokemon go’ya gelmiştir. İlk yıllarından bu yana gelişmelerine hızla devam eden Pokemon go yepyeni güncelleme alarak Roket takımını getirdi.İngilizce ismi Team Go Rocket açıklamasıyla PokeStop içeriklerinde oyun sevenlerine devasa sürpriz yapmaya başladı .

Pokemon GO ROCKET NEDİR ? POKEMON GO ROKET TAKIMININ AVANTAJLARI NELERDİR ?

Pokemon go rocket team adı verilen Türkçe ismi ile Pokemon go roket takımı ne kadar zorlu bir mücadele olursa olsun bu takıma galip gelmek gerekecek . Peki amacı ve pokemon takımının esas bizlere sağlayacağı faydalar nelerdir ? Diye düşündüğünüz de ise , Pokemon takımına karşı kim galip gelirse Shadow Pokemon’lara ulaşabilecek .

Bildiğiniz gibi Shadow pokemonlar daha da güçlü özelliklere sahiptir. Pokemon go yazımız da bazı detaylara değinmiştik .Shadowlar türkçesi Cep canavarı anlamına gelen Go oyununda zor ve nadir bulunmaktadır. Ve daha da güzel bir oyun haberi verecek olduğumuz da ilerleyen zamanlar da Roket takımın baş kahramanı Giovanni katkıda bulunarak bu oyuna gelecek .

Heyecan ve eğlence dünyasına daha da renk katması bekleniyor. Bu senaryo içerisin de Giovanni çok zalim biri olarak en güçlü eğitici özelliklerine sahip olduğu birçok kişi tarafından biliniyordu .

Pokemon go roket takımının bir  diğer avantajı ise , bunlara karşı gelen oyunculara bazı hediye vermeleridir . Bu plan bir sonraki oyun güncellemesinde gelmesi planlanıyor. Pokemon kahramanlarından olan Jessie , James ve Meowth diğer kahramanlardan daha farklı bir takım oluşturmuştur. Nedeni ise Pokemon’un ikinci bölümü Emergency’de farklılıklarını göstermeleri olmuştur. Pikachu’yu çalma niyetinde bulunan bu takım hatırlarsanız yenilgiye uğramıştı.

Ancak hep başarısızlıkla sonuçlanan hedefleri , Pikachu’nun Thunderbolt saldırısı ile gökyüzüne doğru patladılar.

Pokemon go Nintendo’nun göz alıcısı olmuş ve ön planda yerini korumaktadır. Niantic ekibi diğer oyunlardan ziyade ( Harry potter wizards Unite ) en çok başarıyı Go ‘da geliştirmiştir. Wizards Unitede aynı bu oyun gibi bazı eşyaları dışarıdan topluyorduk.

BİR GÜZEL HABER DAHA ROKET TAKIMINDAN 

Yine Pokemon rocket team için yeni bir güncelleme daha bekleniyor. Bunun oyun içeriklerine ve sevenlerine faydası ise One piece ile yapılacak anlaşmalar da başarı olursa , Luffy şapkası takmış bir Pikachu yakalama şansı olmasıdır. Böylelikle hem daha çok heyecan hem de daha fazla Pokemon roket takımına karşı güç kazanılmış olacağıdır .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.