Pockie Saint-Online Oyunlar Tarzınız

Pockie Saints Online

Pockie Saints, mmorpg oyunu incelediğimizde bu oyunda yıldızları ve takım yıldızları yöneten Zodyak Lordlarının bu kutsal nimetlerini elde edebilmek için üç kabilenin (zafer, yıldız ve karanlık) sürekli olarak birbiri ile savaş halindeyken oyuncuları alıp dünyaya götürüyor. Fakat burada bilinmesi gereken Zodyak Lordları ölümsüz değildi ve en sonunda  kaybederek Dünya Ağacı’nın gücüne yenik düşüyor.Pockie Saints burada  Dünya Ağacı’nın Kaos’una karşı direnişi sağlamak için bir takım yapılan son bir girişimde, yeni savaşçıların bu kaosa karşı güçlü bir şekilde yükselecekleri umut edilerek , fanatik bölgeye güçlerini içeren madalyaları serbest bıraktılar.Fakat şimdi Kutsal Kılıcı üzerindeki mühürlerinin ortadan kalkmasıyla, üç ulusun savaşı bu kutsal silahı kontrol etmek için giderek daha da kötüleşiyor aksi bir hal alıyor.Mmorpg oyunlar dan pockie saints birkaç özelliğinden bahsedelim.

Pockie Saints Mmorpg Oyununda Genel birkaç özellikler ve yapılması gerekenler

  • Pockie Saints :  savaşta size yardımcı olması için evcil hayvanınızın üzerindeki yükseltmeyi ve özelleştirin.
  • Pockie Saints : Fantezi savaşçı, çevik ve ölümcül suikastçı ya da elementlerin gücünü yönlendirebilecek ya da müttefikleri iyileştirebilecek mistik mage’lerden birini seçin.
  • Pockie Saints te Zodyak figürlerini oluşturmak ve güçlü zırh setlerinin kilidini açmak için zorlukların bir listesini yapın.
  • Zodiac Madalyaları toplanabilir ve oyunculara güçlü yeni beceriler sunar. Görevler ve diğer oyuncuları öldürerek, dört temel starsoul ile birleştirildiğinde Zodiac Madalyalarını güçlendiren starsoullara erişebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.