Pockie Pirates -Mmorpg

Pockie pirates oyununu inceleyeceğiz.Pockie de hiç kanlı bir korsan olmayı düşledin mi ? Pirates online de gemileri yağmala, güzel kızlarla karşılaş ve denizlerin korkulu rüyası ol ! Bugünlerde belki zor bir hayal olabilir ama bu MMORPG oyununun heyecanını deneyerek deneyebilirsin. Ve hadi başlayalım . Yelkenler fora! diyerek açılalım .

Pockie Pirates game gelişmekte olan MMORPG kategorisinde bulunup bu tarz oyunlardan biri olmasına rağmen rakiplerinden biraz daha farklıdır. Pirates  diğer oyunlardaki gibi bir büyücü, zanaatkar veya şövalye değil bir aksine korsan olarak bulunursun ! Pirates kendi gemin, mürettebatın ile dövüşüyor,çalıyor  yağmalıyor ve maceradan maceraya aksiyondan aksiyona koşuyorsun.

POCKİE PİRATES DETAYLARI

Pockie pirateste şöyleki  burada da sınıflar mevcut. Pirates  oyununda diğerlerini iyileştiren bir doktor, sihirli yetenekleri olan bir navigatör, güçlü bir kılıç uzmanı bil bakalım uzmanlık alanı ne ? Pirates  silah kullanan bir tetikçi oyunu olarak bulunmaktadır.

Pockie pirates bir korsan olarak farklı görevleri tamamlayabilir, deniz aşırı seyahate çıkabilir, diğer gemi ve kaptanlarla dövüşebilir, en güzel yanı ise bu oyunda topraklar fethedebilir ve kendi adana sahip olabilirsin.

Pockie pirates korsanlık yorucu mu geldi? O halde balık tutmaya ne dersin? Ya da deniz altında bir hazine aramaya! Mini oyunlar da bu büyük oyunun bir parçası!

Bu oyunda şu iyi bilinmelidir ki ; ekip veya bir grup  her şeydir. Pockie pirates onlara yeni donanım veriyor, skill puanlarını dağıtıyor ve usta korsanlar grubuna sahip olmak için elinden geleni yapıyorsun.

Pockie pirates oyununda yine ürün çekme sistemi biraz sıra dışı olabilir. Tüm kırıklara sahip olursan nesne kendiliğinden materyala dönüşür.

Grafik bugünlerde MMORPG oyunlarında anime/manga stilini popüler kılan bir unsur. Eksi yönü ise oyunda zengin bir görünüm özelleştirme seçeneğinin olmamasıdır.

Öte yandan savaş ve çarpışmalarda bu efektleri muhtemelen çok seveceksin. Sesler ortalama düzeyde fakat rahatsız edici değil.

Denizleri tehdit eden türden misin? O halde gel ve bu free-to-play web bazlı oyuna bir şans ver. Kendi “aranıyor” posterine sahip olmak eğlenceli olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.