Hızlı erişim

Pockie Ninja GAMEPLAY -MMO

0

Pockie Ninja, oyunu bu oyun dünyanın en kötü ve yıkıcı savaşçı şirketlerini yenerek onları hedef alarak  emanet edilen bir ninja yaşamına ve yolculuğuna odaklanıp o yolda devam etmektedir. Dünyanın son umudu olarak  ve bunu  seçilmiş olanı olarak, ninja Angel City‘yi korumak ve yol boyunca sıra dışı ninja becerilerini kullanarak doğal düzenin dengesini yeniden kurmak zorundadır.
Ninja, mega-popüler Naruto ve Naruto: Shippuden serilerinden Naruto Uzumaki ve Hinata Hyunga’dan esinlenen bu tarayıcı sistemi dahil olmak üzere,  tüm anime hayranlarının ekranlarını ödüllendirmek için en ünlü karakterlerden bazılarını sunmaktadır.

Bu oyunda İtiraf etmeliyim ki , biraz anime nerd’üm, franchise‘ların en belirgin iki tanesi için özel bir tutkuyla, uzun süren bu yolda  Bleach ve Naruto adında  bayileri bulunmaktadır.. Bu iki bayiyi (Bleach ve Naruto)birleştiren bir oyun oynama şansı verildiği için, buna nasıl hayır diyebiliriz ki ?Ve düşünün  ne yazık ki, Pockie Ninja bu rüya oyunu gerçek gibi görünürken, daha doğrusu aslında bu rüya oyundan değil.

Oyunun genel itibari ile isminin  seni aldatmasına izin vermeyin, Pockie Ninja aslında, ninja’nın küçük alanlarda saklanmasını ve sonra da insanlara atılmasını içermeyen bir oyun tarzı kapsamında yapılmıştır.

Pockie Ninja oyunu yine yüzeysel tanımladığımızda aslında bir tarayıcı tabanlı MMO / RPG / sanal evcil hayvan melez oyunudur.Pockie Ninja bu oyun, her iki oyunda da süreklilik arz etmeden, Bleach ve Naruto‘nun karakterlerini ve tematik tasarımlarını ödünç alır. Başka bir deyişle, Pockie Ninja, bu iki anime dizisinin çok sayıda ismini ve imgesini kullanır, ama aslında bu karakterlerin hiçbiri gibi oynamazsın.

Pockie Ninja’nın aslında yaptığı şey Sasuke Uchiha, Renji Abarai, Yoruichi Shihōin ve Hinata Hyuga gibi bu tarzdan isimlerideki karakterleri karakter sınıfları olarak kullanmaktır. Final Fantasy X-2‘ye benzer bir hareketle, yarattığınız karakter oyun ilerledikçe her zaman  kıyafetleri değiştirebilir ve hep bu şekilde bu kıyafetlerle ilişkili yeni yetenekler kazanabilir; kıyafetlerle çeşitli karakterler  çizebilir dolaşabilirsiniz.

Pockie de tüm bu karakterleri bu iki ana bayramdan karıştırmanın ilginç bir yolu, ama büyük bir kusuru var. Itachi Uchiha veya Ichigo Kurusaki gibi daha sonra karakterleri kullanmak, uygun hale gelmeden önce büyük taşlama yapacak büyük bir maliyet içerir. Yine Pockie oyunun kendisi ilgi çekiciyse, o kadar da kötü olmazdı, ama malesef durum böyle değil. Ekran görüntüleri ve fragmanlar bir dövüş oyunu telgraf çekiyor, ancak Pockie Ninja bir karakter yönetim oyunudur. Bu oyundaki işiniz temelde karakterinizi beslemek, onlar için yapılabilecek görevler seçerek o görevleri hızlı bir şekilde yapmak ve onları uygun statü arttırıcı ekipmanlarla donatmak ve onlara kazanmaları için doğru becerileri öğretmek vazifedir. Ve bu oyunda  tamamen yaptığınız şey, çünkü tamamen otomatik olarak mücadele etmek oluyor. Yine bir oyuncu olarak, kavgaların gerçekte nasıl oynadığıyla ilgili hiçbir girişiniz olmayacaktır.Aslında  muharebe gerçekten iyi görünüyor, bu yüzden bu durumda gerçekten hayal kırıklığı olarak orataya çıkıyor bunu alalen yaratıyor.

Hemen Oyna
İlk yorumu yapmaya hazırmısın,düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyacağız.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mmorgonline-Mmorpg Oyun Listesi,MMORG Oyunlar
Yeni Hesap Kaydet
Hoşgeldiniz
Şifreyi yenile